Koncerty až do konce června v prodeji! Kde hrajeme?

Nové představení Bylo, nebylo

Broučkové, a je to tady! Od ledna 2022 jsme pro vás připravili zbrusu nové představení Štístko a Poupěnka s názvem Bylo nebylo!

Vstupenky na představení Bylo, nebylo již v prodeji v síti Ticketportal ZDE.

Popis představení:

A vida! Štístko a Poupěnka vás znovu provedou fantastickým světem pohádek v představení Bylo nebylo. Nejmenším broučkům ukážeme, jak dělají zvířátka v písničce A co dělá. Taky se naučíme, že bychom si raději měli čistit zoubky, aby nás nenavštívil Kazizub Auvajs. Konečně se dozvíme, jak to dopadlo s Karkulkou, když se dostala do babiččina domečku. Zachráníme princeznu, porazíme draka, zkrátka nevzdáme to a pomůže nám s tím Princ Bajaja. Zasmějeme se Pejskovi a Kočičce a jejich nekonečné honičce. Společnými silami zadupeme bacila s písničkou Brontosaurus. Oprášíme osvědčené hity jako Letí letí, Jojojo nenene, Bláznivý den, Elo elo veselo, Vodník Brekeke a Kamarádi. Tak vzhůru do fantastického světa pohádek, písniček a tance se Štístkem a Poupěnkou v úplně novém představení Bylo, nebylo!

Při nákupu 4 vstupenek na ticketportal.cz si můžete vybrat dárek:
1. DVD nebo
2. Měsíční předplatné ke všem našim filmům a pohádkám na kukino.tv
Dárek získáte výměnou za voucher (obdržený při nákupu vstupenek) před vstupem do sálu.

Představení trvá přibližně 60 minut a je vhodné pro broučky od 2 let. Na představení můžou samozřejmě i menší děti, doporučujeme ale zohlednit hlasitou hudbu.

Seznam všech koncertů pravidelně aktualizujeme. Termíny našich nejbližších představení najdete ZDE.

Těšíme se na vás!

Vaši Štístko a Poupěnka