Koncerty

Zahrajeme a zazpíváme své největší hity: Jojo, nene, Vlk a kůzlátka, Stonožka Ponožka, Letí, letí, Umíme cokoli.
Broučkové se naučí hodně věcí a na závěr si společně zatančíme. Nebude chybět autogramiáda a společné focení.
Představení trvá cca 50 minut a je vhodné pro děti od 2 let.

Už se na vás těšíme!

Stistko a Poupenka pro deti pisnicka

Kde nejblíže hrajeme

Planá (PSČ: 34815) - Den dětí - 16:00 hod., DDM Planá, informace o akci DDM Planá

 

Vratislavice nad Nisou - Dětský den - 15:30 hod., Zámecký park

 

Uničov - 17:00 hod., Kino Uničov

koupit vstupenky

Frýdek Místek - 10:00 hod., Nová scéna Vlast

koupit vstupenky

Studénka - Dny města - 15:30 hod., Areál zimního stadionu, informace na: https://www.sak-studenka.cz/

 

Rožnov pod Radhoštěm - 10:00 hod., Kino Panorama

koupit vstupenky

Vsetín - 15:00 hod., DK Vsetín

koupit vstupenky

Havlíčkův Brod - 10:00 hod., Městské divadlo a kino Ostrov s.r.o.

koupit vstupenky

Jindřichův Hradec - 15:00 hod., KD Střelnice

koupit vstupenky

Praha - 10:00 hod., Dlabačov

koupit vstupenky

Beroun - 14:00 hod., Plzeňka Beroun

koupit vstupenky

Pohádkoland - 18:00 hod., Žluté lázně

koupit vstupenky

Brno - 9:30 hod., Kino Scala

koupit vstupenky

Břeclav - 14:00 hod., Kino Koruna

koupit vstupenky

Jablonec nad Nisou - 10:00 hod., Eurocentrum Jablonec nad Nisou

koupit vstupenky

Košťálov - 15:00 hod., Sokolovna Košťálov, informace o akci na tel:728 260 054

 

Chomutov - 9:30 hod., Kino Svět Chomutov

koupit vstupenky

Česká Třebová - 15:00 hod., Kulturní Centrum Česká Třebová

koupit vstupenky

Pohádkoland - 16:00 hod., Vranovská přehrada

koupit vstupenky

Kouřimská skála - 13:45 hod., Festival Kouřimská skála - www.kourimskaskala.cz

 

Nová Ves u Světlé - 14:00 hod., Nová Ves u Světlé - fotbalové hřiště

 

Liptovský Mikuláš - 17:00 hod., Dom kultúry

koupit vstupenky

Martin - 10:00 hod., Kino Moskva Martin

koupit vstupenky

Banská Bystrica - 15:00 hod., Aula SZU

koupit vstupenky

Trnava - 10:00 hod., Kino Hviezda

koupit vstupenky

Bratislava - 15:00 hod., DK Dúbravka

koupit vstupenky

Kladno - 9:30 hod., Kino Hutník

koupit vstupenky

Sokolov - 15:00 hod., Městské divadlo Sokolov

koupit vstupenky

Litomyšl - 15:00 hod., Smetanův dům

koupit vstupenky

Čelákovice - 17:00 hod., Kulturní dům

koupit vstupenky

Tábor - 10:00 hod., Hotel Palcát

koupit vstupenky

Jihlava - 15:00 hod., DKO Jihlava

koupit vstupenky

Praha - 10:00 hod., MC Dlabačov

koupit vstupenky

Benešov - 15:00 hod., Městské divadlo Na Poště

koupit vstupenky

Nymburk - 17:00 hod., Obecní dům Nymburk

koupit vstupenky

Rakovník - 10:00 hod., Tylovo divadlo

koupit vstupenky

Příbram - 15:00 hod., Divadlo A.Dvořáka Příbram - Estrádní sál

koupit vstupenky

Kutná Hora - 10:00 hod., KD Lorec

koupit vstupenky

Pardubice - 15:00 hod., DK Dukla

koupit vstupenky

Mohelnice - 17:00 hod., DK Mohelnice

koupit vstupenky

Opava - 10:00 hod., Kino Mír

koupit vstupenky

Hranice - 15:00 hod., Sokolovna Hranice

koupit vstupenky

Olomouc - 10:00 hod., Kino Metropol

koupit vstupenky

Blansko - 15:00 hod., Kino Blansko

koupit vstupenky

Uherský Brod - 17:00 hod., Dům kultury Uherský Brod

koupit vstupenky

Veselí nad Moravou - 10:00 hod., Kino Morava

koupit vstupenky

Písek - 10:00 hod., Divadlo Fráni Šrámka

koupit vstupenky

České Budějovice - 15:00 hod., KD Metropol

koupit vstupenky

Praha - 10:00 hod., Kino Dlabačov

koupit vstupenky

Kolín - 15:00 hod., Městský společenský dům

koupit vstupenky

Karlovy Vary - 10:00 hod., Lidový dům

koupit vstupenky

Plzeň - 15:00 hod., KD Šeříková

koupit vstupenky

Přerov - 15:00 hod., Kino Hvězda Přerov

koupit vstupenky

Brno - 9:30 hod., Kino Scala

koupit vstupenky

Havlíčkův Brod - 15:00 hod., Městské divadlo a kino Ostrov

koupit vstupenky

Odehrané vystoupení

Věznice, Slavnosti obce Věznice

Žďár nad Sázavou, Kino Vysočina

Rokycany, Restaurace Na Střelnici, ul. Míru 24, Rokycany

Domažlice, MKS, Velký sál

České Budějovice, DK Metropol

Milevsko, Dům kultury Milevsko

Kyjov, Městské kulturní středisko Kyjov - Estrádní sál

Uherské Hradiště, Kino Hvězda

Prostějov, Společenský dům Prostějov

Sezimovo Ústí, Kino Spektrum

Příbram, Divadlo A.Dvořáka Příbram - Estrádní sál

Praha, Městská knihovna v Praze - Velký sál

Strakonice, Dům kultury Strakonice

Sušice, Sokolovna Sušice

Děčín, SD Střelnice

Rumburk, Dům kultury Střelnice Rumburk

Chodov, KaSS - Společenský sál, náměstí ČSM 1022, Chodov

Benešov, Městské divadlo Na Poště

Jihlava, DKO Jihlava

Nové Město na Moravě, Kulturní dům, Tyršova 1001

Velké Meziříčí, Jupiter Club, Náměstí 15/17, Velké Meziříčí

Poděbrady, Divadlo Na Kovárně

Karlovy Vary, Lidový dům Karlovy Vary

Tachov, Kino Mže

Blansko, Kino Blansko, Hybešova 658/6, Blansko

Šternberk, Kulturní dům, Masarykova 307/20, Šternberk

Frýdlant nad Ostravicí, Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

Olomouc, Kino Metropol Olomouc

Kuchařovice - Znojmo, Víceúčelové zařízení, 8.května 397, Kuchařovice

Praha, Kulturní dům Ládví

Nový Jičín, SVČ Fokus, K Nemocnici 1082/23, Nový Jičín

Nový Jičín, SVČ Fokus, K Nemocnici 1082/23

Bohumín, K3 Bohumín, Kino

Miroslav , KD Miroslav - informace o akci v KD Miroslav

Třebíč, Hotel Atom

Ústí nad Labem, Dům kultury - ZMĚNA - přesunuto z kina do velkého sálu, DK Ústí nad Labem, Velká Hradební 19

Boskovice, Sokolovna Boskovice

Brno, Kino Scala

Vizovice, Dům kultury Vizovice

Zlín, Golden Apple Cinema

Mohelnice, Dům kultury Mohelnice

Vrchlabí, Kulturní dům Střelnice

Jaroměř, Městské divadlo Jaroměř

Žatec, Městské divadlo Žatec

Kladno, Kino Hutník

Pardubice, DK Dukla

Dvůr Králové, Hankův Dům

Most, Medůza Most

Litvínov, Citadela Litvínov - kino

Čelákovice, Kulturní dům Čelákovice

Vlašim, KD Blaník

Praha, Dlabačov

Tábor, Kino Svět

Kolín, Městský společenský dům v Kolíně

Klatovy, Kulturní dům

Plzeň, Společenský sál Alfa

Kutná Hora, KD Lorec

Chrudim, Divadlo Karla Pippicha

Liberec, Lidové sady Liberec

Praha - PŘESUNUTO z 1.2, NOVĚ 15.02.2019 (Pá) 17:00, Městská knihovna Praha 1

Říčany, KC Labuť

Nymburk, Obecní dům Nymburk

Český Těšín, Kulturní a společenské centrum Střelnice

Ostrava, Kino Luna

Holešov, Kino Svět

Opava, Kino Mír

Veselí nad Moravou, Kino Morava

Varnsdorf, Městské divadlo Varnsdorf

Přerov, Kino Hvězda

Brno, Kino Scala

Brandýs nad Labem, Kino Brandýs

Roudnice nad Labem, Hotel Koruna

Prachatice, Městské divadlo

Praha - Horní Počernice, Divadlo Horní Počernice

Pelhřimov, Kino Vesmír

Bílina - vyprodané, Kulturní dům Fontána

Slaný - Vyprodané, Městské centrum Grand

Břeclav, Kino Koruna

Otrokovice, Otrokovická beseda - kino

Třebíč, Hotel Atom

Brno, Kino Scala

Litoměřice , Divadlo K.H.Máchy

Liberec - NOVÝ TERMÍN - náhradní termín za zrušené představení 21.10, KC Vratislavice 101010

Ostrov, DK Ostrov - Divadelní sál

Jirkov, Kino Květěn Jirkov

Beroun, KD Plzeňka

Kralupy nad Vltavou, Kino Vltava

Sokolov, Městský dům kultury

Karlovy Vary, Lidový dům

Benešov, Divadlo na Poště

Praha, Městská knihovna Praha 1

Česká Lípa, Jiráskovo divadlo

Most, Medůza Most

Blansko, Kino Blansko

Brno, Kino Scala

Uherský Brod, Kino Máj

Zlín, Golden Apple Cinema

Ústí nad Labem, Dům kultury - Kino, Velká hradební

Havlíčkův Brod, Městské divadlo a kino Ostrov

Kolín, Kino 99

Kadaň , KD Střelnice Kadaň

Chomutov, Kino Svět

Jablonec nad Nisou - NOVÝ TERMÍN - náhradní termín za zrušené představení 21.10, Eurocentrum

Bruntál, Společenský dům

Orlová , Dům kultury Orlová

Kladno, Kino Hutník

Litoměřice - ZRUŠENO, Náhradní termín: 10.12 od 17:00, Divadlo K.H.Máchy

Ústí nad Labem ZRUŠENO, Náhradní termín: 15.11.2018, Dům kultury - Kino

Most - ZRUŠENO, Náhradní termín: 19.11.2018 , KD Medůza

Litvínov -ZRUŠENO, Náhradní termín 9.3.2019, KD Citadela

Pardubice, Dům kultury Dukla

Hradec Králové, ZMĚNA místa konání - akce se koná ve Filharmonii Hradec Králové, Eliščino nábřeží 777

Jihlava, DKO Jihlava

Plzeň, Alfa Plzeň

Praha, MC Dlabačov

Brno, Šelepka

Olomouc, Kino Metropol

Ostrava, Dům kultury Města Ostravy

Opava, Kino Mír

Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Příbram, Divadlo A.Dvořáka - Estrádní sál

České Budějovice, DK Metropol

Jindřichův Hradec, KD Střelnice, Jindřichův hradec

Mladá Boleslav, Svatováclavská jízda, Mladá Boleslav

Velké Přílepy, Centrum volnočasových aktivit, Velké Přílepy

Mělník, Masarykův kulturní dům

Karviná, Městský dům kultury Karviná

Třinec, Trisia - divadelní sál

Valašské Meziříčí, KZ Valmez

Nadační fond Štěpánka Sokolov, Zámek Sokolov

Festival Kouřimská skála, Kouřim

Pohádkoland, Loket

Pohádkoland, Praha

Šťastná země, Radvánovice, Turnov

Pohádkoland, Konopiště

Pohádkoland, Náměšť na Hané

Colours of Ostrava, ČEZ Family Park

Košťálov, Sokolovna Košťálov

Praha - Dětský fesťák, OC Europark, Praha 10 - Štěrboholy

Brno, Dělnický dům Židenice

Zlín, Golden Apple Cinema

Ostrava, Dům kultury města Ostravy

Děčín, Střelnice Děčín

Praha, Branické divadlo

Frýdek Místek, Kino Vlast

Rozvadovské slavnosti, Rozvadov

Den dětí Žluté lázně, Žluté lázně, Praha

Mezinárodní den dětí Sokolov, Dům dětí a mládeže, Sokolov

Přerov, Kino Hvězda

Praha, Městská knihovna v Praze

Praha, Divadlo Horní Počernice

Praha 11, KC Zahrada

Prostějov, Společenský dům

Brno, Kino Scala

Tábor, Kino Svět

Turnov, Šťastná země

Brandýs nad Labem, Městské kino

Cheb, Kulturní centrum Svoboda

Klatovy, Kulturní dům Klatovy

Hradec Králové, Kongresové centrum - Aldis

Opava, Kino Mír Opava

Ostrava, Kulturní dům K-TRIO

Uherské Hradiště, Kino Hvězda

Brno, Kino Scala

Praha , Městská knihovna v Praze

Plzeň, Alfa Plzeň - společenský sál

Neratovice, Městské kino SD Neratovice

Česká Lípa, Jiráskovo divadlo

Most - vyprodáno, Kulturní dům Meduza

Praha, Branické divadlo

Praha - Zrušené, Městská knihovna v Praze

Ústí nad Labem - vyprodáno, Národní Dům

Kladno, Dům Kultury Kladno - Malý sál

Praha , Rodinné centurm Klárka, Újezd nad Lesy

Chomutov - vyprodáno, Kino Svět

Jihlava, DKO Jihlava - Divadelní sál

Kolín, Kino 99 - Velký sál

České Budějovice, KD Vltava

Karlovy Vary, Lidový dům

Praha, Branické divadlo

Pardubice, Dům kultury Dukla

Kunčina, Dům kultury

Praha, Centrum Černý Most

Liberec-Vratislavice, Kulturní centrum Vratislavice

Jablonec nad Nisou, Eurocentrum

Praha, IMAGE Black Light Theatre

Olomouc, OC Olympia

Příbram, OC Skalka