Koncerty až do konce prosince v prodeji! Kde hrajeme?

Nové představení Pojď si hrát - hrajeme od ledna 2024

Zveme vás na zbrusu nové představení Pojď si hrát. Zazpíváme si písničky z našeho nového filmu jako Skáčeme nebo Loleta Popleta. Dočkáte se i oblíbených hitů Jojojo, nenene, Brontosaurus nebo Hakuna Matata. Hrajeme i ve vašem městě!

Nejbližší představení

20.6.

Praha

17:00

KC Novodvorská

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

21.6.

Sedlčany

17:00

Kulturní dům Josefa Suka

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

22.6.

Rakovník

10:00

Kulturní centrum Rakovník

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

22.6.

Těšíme se na prázdniny

15:00

Habartov

*Organizátor akce: MKS Habartov, prodej vstupenek pouze na místě. Informace: https://www.mks-habartov.cz/

23.6.

Skuteč

10:00

Kulturní klub Skuteč

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

23.6.

Žďár nad Sázavou

15:00

Dům kultury

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

26.6.

Domažlice

17:00

Městské kulturní středisko

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

27.6.

Mladá Boleslav

17:00

ŠKODA Muzeum - L&K Fórum

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

5.7.

Farmapark – Narozeniny

11:00

Farmapark Soběhrdy

*Organizátor akce: Farmapark Soběhrdy

6.7.

Tvrdonice

16:00

Amfiteátr Tvrdonice

*Organizátor akce: Obec Tvrdonice, kontakt: 519339203, obec@tvrdonice.cz

Odehraná představení: 2024

9.6. 15:00 Brno-KC Semilasso
9.6. 10:00 Bystřice pod Hostýnem-Kino klub Sušil
8.6. 16:00 Dětský den-Sportovní areál Město Albrechtice
8.6. 09:00 Fesťáček-Praha
7.6. 17:00 Benešov-KD Karlov
6.6. 17:00 Chvaletice-Dům kultury
2.6. 15:00 Neratovice-Společenský dům Neratovice
2.6. 10:00 Chomutov-Městské divadlo
1.6. 16:00 Dětský den-Koupaliště a kemp Pecka
1.6. 10:30 Jaroměř-Městské divadlo
31.5. 17:00 Plzeň-KD Šeříkovka
30.5. 17:00 Tábor-Tábor
19.5. 15:00 Břeclav-Kulturní dům Delta
19.5. 10:00 Brno-KC Semilasso
18.5. 15:00 Kopřivnice-Kulturní dům Kopřivnice
18.5. 10:00 Frýdek Místek-Národní dům
17.5. 17:00 Olomouc-Kino Metropol
12.5. 15:00 Jičín-Masarykovo divadlo
12.5. 10:00 Dvůr Králové nad Labem-Hankův dům
11.5. 15:00 Praha-Kulturní dům Ládví
11.5. 10:00 Jablonec nad Nisou-Eurocentrum
10.5. 17:00 Sušice-Kulturní dům Sokolovna
5.5. 15:00 Ústí nad Labem-Dům kultury, velký sál
5.5. 10:00 Kladno-Dům kultury
4.5. 15:00 České Budějovice-DK Metropol
4.5. 10:00 Jindřichův Hradec-KD Střelnice
3.5. 17:00 Nymburk-Obecní dům
2.5. 17:00 Jihlava-DKO Jihlava - divadelní sál
26.4. 17:00 Kolín-Městský společenský dům
25.4. 17:00 Brandýs nad Labem-Kino Brandýs
24.4. 17:00 Tachov-Společenský areál Mže - Sál
21.4. 14:00 Ostrava-Aula VŠB - TUO
21.4. 10:00 Ostrava-Aula VŠB - TUO
20.4. 15:00 Karviná-Městský dům kultury
20.4. 10:00 Opava-Kino Mír
19.4. 17:00 Přerov-Městský dům
18.4. 17:00 Kralupy nad Vltavou-Kulturní dům Vltava
14.4. 15:00 Most-Meduza Most
14.4. 10:00 Kadaň-KD Střelnice
13.4. 14:00 Praha-KC Novodvorská
13.4. 10:00 Praha-KC Novodvorská
12.4. 17:00 Svitavy-Fabrika Svitavy
11.4. 17:00 Čelákovice-Kulturní dům
7.4. 14:00 Trutnov-Uffo
7.4. 10:00 Trutnov-Uffo
4.4. 17:00 Příbram-Divadlo A. Dvořáka - Estrádní sál
24.3. 15:00 Brno-KC Semilasso
24.3. 10:00 Moravské Budějovice-MKS Beseda
23.3. 15:00 Tišnov-Sokolovna
23.3. 10:00 Velké Meziříčí-Jupiter Club
22.3. 17:00 Týnec nad Sázavou-Kulturní centrum Týnec
21.3. 17:00 Vlašim-KD Blaník
17.3. 15:00 Dačice-Kulturní dům Beseda
17.3. 10:00 Humpolec-Kino Humpolec
10.3. 15:00 Hradec Králové-Kongresové centrum ALDIS - Velký sál
10.3. 10:00 Říčany-Kulturní centrum Labuť
9.3. 14:00 Praha-Kulturní dům Ládví
9.3. 10:00 Praha-Kulturní dům Ládví
3.3. 15:00 Pardubice-KD Hronovická
3.3. 10:00 Česká Třebová-Kulturní centrum
2.3. 15:00 Cheb-Kulturní centrum Svoboda
2.3. 10:00 Sokolov-Městské divadlo
1.3. 17:00 Chrudim-Divadlo Karla Pippicha
29.2. 17:00 Strakonice-Dům kultury
22.2. 17:00 Plzeň-KD Šeříkovka
18.2. 15:00 Třebíč-Divadlo Pasáž
18.2. 10:00 Pelhřimov-Divadlo Lubomíra Lipského
17.2. 15:00 Hořovice-Společenský dům
17.2. 10:00 Žatec-Městské divadlo
15.2. 17:00 Klášterec nad Ohří-Kulturní centrum
11.2. 14:00 Brno-KC Semilasso
11.2. 10:00 Brno-KC Semilasso
10.2. 15:30 Valašské Meziříčí-Sokolovna
10.2. 10:00 Šumperk-Dům kultury
9.2. 17:00 Červený Kostelec-Městské Kulturní centrum Červený Kostelec
8.2. 17:00 Liberec-MCU Koloseum
4.2. 15:00 Rumburk-Dům kultury Střelnice Rumburk
4.2. 10:00 Štětí-Kino Štětí
3.2. 15:00 Nové Město nad Metují-Sokolovna
3.2. 09:30 Praha-Masarykova kolej - Kongresový sál
2.2. 17:00 Klatovy-Kulturní dům Družba
1.2. 17:00 Semily-KC Golf Semily
28.1. 15:00 Karlovy Vary-Lidový dům
28.1. 10:00 Duchcov-Kino Lípa
27.1. 15:30 Milevsko-Dům kultury
27.1. 10:00 Beroun-Sál Wagnerovo náměstí
26.1. 17:00 Cítoliby-Dělnický dům
25.1. 17:00 Choceň-Panský dům
21.1. 15:00 Horažďovice-Kulturní dům Horažďovice
21.1. 10:00 Horšovský Týn-Kino Horšovský Týn
20.1. 14:00 Praha-KC Novodvorská
20.1. 10:00 Praha-KC Novodvorská

Odehraná představení: 2023

21.12. 17:00 Jihlava-DKO Jihlava - divadelní sál
17.12. 15:00 Prostějov-Společenský dům
17.12. 10:00 Brno-KC Semilasso
16.12. 15:00 Opava-Kino Mír
16.12. 10:00 Ostrava-Aula VŠB - TUO
15.12. 17:00 Zlín-Kongresové centrum Zlín
14.12. 17:00 Ústí nad Labem-Dům kultury, velký sál
10.12. 15:00 Havlíčkův Brod-MDKO
10.12. 10:00 Ivančice-Kinosál, Ivančice
9.12. 15:00 Jablonec nad Nisou-Eurocentrum
9.12. 09:30 Jesenice-Společenské centrum Jesenice
8.12. 17:00 Plzeň-KD Šeříkovka
7.12. 17:00 Kutná Hora-KD Lorec
3.12. 15:00 Mladá Boleslav-ŠKODA Muzeum - L&K Fórum
3.12. 10:00 Kladno-Kino Hutník
2.12. 14:00 Praha-Dlabačov
2.12. 10:00 Praha-Dlabačov
1.12. 17:00 Benešov-KD Karlov
30.11. 17:00 Jindřichův Hradec-KD Střelnice
26.11. 15:00 Liberec-Lidové sady
26.11. 10:00 Brandýs nad Labem-Kino Brandýs
25.11. 15:00 Vysoké Mýto-Šemberovo divadlo
25.11. 10:00 Vamberk-Městský klub Sokolovna
24.11. 17:00 Svitavy-Fabrika Svitavy
19.11. 15:00 Uničov-MKZ Uničov
19.11. 10:00 Brno-KC Semilasso
18.11. 15:00 Zbýšov-Kino Horník
18.11. 10:00 Nové Město na Moravě-Kulturní dům
17.11. 17:00 Slavkov u Brna-Společenské centrum Bonaparte
12.11. 15:00 Most-Meduza Most
12.11. 10:00 Praha-KC Novodvorská
11.11. 15:00 Český Brod-Sokolovna
11.11. 10:00 Příbram-Divadlo A. Dvořáka - Estrádní sál
10.11. 17:00 Úpice-Divadlo Aloise Jiráska
9.11. 17:00 Vrchlabí-Kulturní dům Střelnice
3.11. 17:00 Hrádek (Nová Huť)-Dům kultury
2.11. 17:00 Čelákovice-Kulturní dům
29.10. 15:00 Jaroměř-Městské divadlo
29.10. 10:00 Kolín-Městský společenský dům
28.10. 15:00 Roudnice nad Labem-Kino Sokol
28.10. 10:00 Litvínov-Citadela
26.10. 17:00 Jilemnice-Společenský dům Jilm
22.10. 15:00 Olomouc-Kino Metropol
22.10. 10:00 Přerov-Kino Hvězda
21.10. 16:00 Uherský Brod-Uherský Brod
21.10. 10:00 Brno – ZRUŠENO-Kino Scala
21.10. 10:00 Tišnov-Sokolovna
20.10. 17:00 Blansko-Kino Blansko
19.10. 17:00 Kadaň-Střelnice Kadaň
15.10. 14:00 Praha-Dlabačov
15.10. 10:00 Praha-Dlabačov
14.10. 15:00 Letohrad-DK Letohrad
14.10. 10:00 Pardubice-KD Hronovická
1.10. 15:00 Rakovník-Kulturní centrum
1.10. 10:00 Beroun-Sál Wagnerovo náměstí
30.9. 15:00 Náchod-Sokolovna
30.9. 10:00 Rychnov nad Kněžnou-Společenské centrum
29.9. 17:00 Skuteč-Kulturní klub Skuteč
24.9. 15:00 Písek-Divadlo Fráni Šrámka
24.9. 10:00 Kdyně-Sokolovna
23.9. 15:30 Chrudim-Divadlo Karla Pippicha
23.9. 10:00 Praha-KC Novodvorská
22.9. 17:00 Kamenice nad Lipou-Kamenice nad Lipou
17.9. 15:00 Brumov-Bylnice-Kulturní dům B-B, Družba
17.9. 10:00 Nový Jičín (Šenov u Nového Jičína)-Závodní klub Varroc
16.9. 15:00 Bystřice pod Hostýnem-Kino Sušil
16.9. 10:00 Brno-Společenské centrum BABYLON, Kounicova 685/20, Brno
15.9. 17:00 Mohelnice-Dům kultury
14.9. 17:00 Pelhřimov-Divadlo Lubomíra Lipského
12.9. 17:00 Hradec Králové-Kongresové centrum ALDIS - Velký sál
3.9. 15:00 Plzeň-KD Šeříkovka
3.9. 10:00 Praha-Dlabačov
2.9. 15:00 Litomyšl-Smetanův dům
2.9. 10:00 Žďár nad Sázavou-Dům kultury
1.9. 17:00 Nymburk-Obecní dům
26.8. 15:15 Hrádecké slavnosti-Horní náměstí, Hrádek nad Nisou
25.8. 17:00 Frymburský dětský fesťáček-Pláž Frymburk
22.8. 17:00 Háj ve Slezsku-Mlýn Vodníka Slámy
13.8. 16:00 Srpnový rodinný fesťáček Sušice-Ostrov Santos Sušice
12.8. 14:00 Dny města Fulneku-Komenského náměstí 12
12.8. 09:10 Fesťáček Zlín-Fesťáček Zlín
22.6. 17:00 Domažlice-MKS v Domažlicích
21.6. 17:00 Mladá Boleslav-ŠKODA Muzeum - L&K Fórum
18.6. 15:00 Zámek Krásný Les-Krásný Les (Petrovice)
18.6. 10:00 Duchcov-Kino Lípa
17.6. 15:00 Veselí nad Moravou-Kino Morava
17.6. 10:00 Zlín-Kongresové centrum
16.6. 17:00 Valašské Meziříčí-Sklub
15.6. 17:00 Plzeň-KD Šeříkovka
11.6. 15:00 Rakovník-Kulturní centrum Rakovník
11.6. 10:00 Neratovice-Společenský dům
10.6. 10:00 Sedlčany-Kulturní dům
9.6. 17:00 Týnec nad Sázavou-Kulturní centrum Týnec
8.6. 17:00 Praha-Kulturní dům Ládví
4.6. 15:00 Uherské Hradiště-Kino Hvězda
4.6. 10:00 Olomouc-Kino Metropol
3.6. 15:00 Dětský den Bohumín-Hobbypark Bohumín
3.6. 10:00 Opava-Kino Mír
2.6. 17:00 Drnovice (Vyškov)-Kulturní dům Drnovice (okres Vyškov)
1.6. 17:00 Klatovy-Kulturní dům Družba
21.5. 15:00 Frýdlant nad Ostravicí-Kulturní dům
21.5. 10:00 Ostrava-Aula VŠB - TUO
20.5. 15:00 Prostějov-Společenský dům
20.5. 10:00 Brno-Kino Scala
19.5. 17:00 Znojmo-Dukla
18.5. 17:00 Nové Město nad Metují-Sokolovna
14.5. 15:00 Mělník-Mělnické kulturní centrum
14.5. 10:00 Říčany-KC Labuť
13.5. 15:00 Žatec-Divadlo Žatec
13.5. 10:00 Praha-Dlabačov
12.5. 17:00 Benešov-KD Karlov
11.5. 17:00 Hořovice-Společenský dům
7.5. 15:00 Tachov-Společenský areál Mže - Sál
7.5. 10:00 Horšovský Týn-Kino Horšovský Týn
6.5. 15:00 Velké Meziříčí-Jupiter Club
6.5. 09:30 Praha-KC Novodvorská
5.5. 17:00 Lomnice nad Popelkou-Tylovo divadlo
4.5. 17:00 Choceň-Panský dům
30.4. 15:00 Dačice-Kulturní dům Beseda
30.4. 10:00 Týn nad Vltavou-Sokolovna
29.4. 15:00 Jesenice-Společenské centrum Jesenice
29.4. 10:00 Roudnice nad Labem-Kino Sokol
28.4. 17:00 Jihlava-DKO
27.4. 17:00 Plzeň-KD Šeříková
23.4. 15:00 Kadaň – ZRUŠENO-KD Střelnice
23.4. 10:00 Litvínov – ZRUŠENO-Citadela
22.4. 15:00 Praha-Kulturní dům Ládví
22.4. 10:00 Kladno-Kino Hutník
21.4. 17:00 Ústí nad Labem-Dům kultury, velký sál
20.4. 17:00 Česká Lípa-KD Crystal
16.4. 15:30 Tišnov-Sokolovna
16.4. 10:00 Přerov-Kino Hvězda
15.4. 15:30 Zábřeh na Moravě-Kulturák Zábřeh
15.4. 10:00 Brno-Kino Scala
14.4. 17:00 Kyjov-Dům kultury, estrádní sál
12.4. 17:00 Mladá Boleslav-ŠKODA Muzeum - L&K Fórum
6.4. 17:00 Červený Kostelec-Divadlo J.K.Tyla
2.4. 15:00 Jablonec nad Nisou-Eurocentrum
2.4. 10:00 Praha-Dlabačov
1.4. 15:00 Most-Meduza Most
1.4. 10:00 Karlovy Vary-Lidový dům
31.3. 17:00 Benešov-Kulturní dům Karlov
30.3. 17:00 Sezimovo Ústí-Kino Spektrum
26.3. 15:00 Havlíčkův Brod-MDKO
26.3. 10:00 Kutná Hora-KD Lorec
25.3. 15:00 České Budějovice-DK Metropol
25.3. 10:00 Horažďovice-Kulturní dům
24.3. 17:00 Liberec-Lidové
23.3. 17:00 Jindřichův Hradec-KD Střelnice
19.3. 16:00 *Vizovice-Dům kultury
19.3. 10:00 Brno-Kino Scala
18.3. 15:00 Hlučín-Kulturní dům
18.3. 10:00 Třinec-Kino Kosmos
17.3. 17:00 Frenštát pod Radhoštěm-Dům kultury
16.3. 17:00 Plzeň-KD Šeříkovka
11.3. 09:30 Praha-Dlabačov
9.3. 17:00 Kolín-Městský společenský dům
5.3. 15:00 Hradec Králové-Kongresové centrum ALDIS - Velký sál
5.3. 10:00 Jilemnice-Společenský dům Jilm
4.3. 15:00 Kralupy nad Vltavou-KaSS Vltava - Kulturní dům
4.3. 10:00 Praha-Dlabačov
3.3. 17:00 Stříbro-Kulturní dům
2.3. 17:00 Čelákovice-Kulturní dům
26.2. 15:00 Rumburk-Dům kultury Střelnice Rumburk
26.2. 09:30 Brandýs nad Labem-Kino Brandýs
25.2. 15:00 Cheb-KC Svoboda
25.2. 10:00 Sokolov-Městský dům kultury - Městské divadlo
24.2. 17:00 Štětí-Kino Štětí
23.2. 17:00 Praha-KZ Domovina, Praha 7
19.2. 15:00 Týnec nad Sázavou – PŘESUNUTO-Kulturní centrum Týnec
19.2. 10:00 Praha – PŘESUNUTO-Dlabačov
17.2. 17:00 Týn nad Vltavou – PŘESUNUTO-Městský dům kultury Sokolovna
16.2. 17:00 Klatovy – PŘESUNUTO-Kulturní dům Družba
14.2. 17:00 Ústí nad Labem-Kulturní dům
12.2. 15:00 Karviná-Městský dům kultury - Velký sál
12.2. 10:00 Ostrava-Aula VŠB - TUO
11.2. 16:00 Nový Jičín-Závodní klub Varroc
11.2. 10:00 Brno-Brno
10.2. 17:00 Kuřim-Kulturní dům
9.2. 17:00 Příbram-Divadlo A. Dvořáka - Estrádní sál
5.2. 15:00 Trutnov-Uffo
5.2. 10:00 Trutnov-Uffo
4.2. 15:00 Chotěboř-Sokolovna
4.2. 10:00 Pardubice-KD Hronovická
3.2. 17:00 Dvůr Králové nad Labem-Hankův dům
2.2. 17:00 Svitavy-MC Fabrika
31.1. 17:00 Strakonice-Dům kultury
29.1. 15:00 Klášterec nad Ohří-Kulturní centrum
29.1. 09:30 Praha-Městská knihovna Praha 1
28.1. 15:00 Sušice-Kulturní dům Sokolovna
28.1. 09:30 Praha-KC Novodvorská
27.1. 17:00 Týnec nad Sázavou – PŘEDSTAVENÍ PŘESUNUTO-Kulturní centrum Týnec
26.1. 17:00 Mladá Boleslav – PŘEDSTAVENÍ PŘESOUVÁME-ŠKODA Muzeum - L&K Fórum
23.1. 17:00 Kladno-Kino Hutník
22.1. 15:00 Veselí nad Lužnicí-Kulturní dům
22.1. 10:00 Vlašim-Kulturní dům Blaník
21.1. 15:00 Nová Paka-Městské kulturní středisko Nová Paka
21.1. 10:00 Český Brod-Sokolovna

Odehraná představení: 2022

20.12. 17:00 Mladá Boleslav PŘESOUVÁME-ŠKODA Muzeum - L&K Fórum
18.12. 15:00 Benešov PŘESOUVÁME-KD Karlov
18.12. 10:00 Praha PŘESOUVÁME-MC Dlabačov
17.12. 10:00 Kladno-Kino Hutník
16.12. 17:00 Jindřichův Hradec PŘESOUVÁME-KD Střelnice - divadelní sál
15.12. 17:00 Ústí nad Labem PŘESOUVÁME-Dům kultury, velký sál
11.12. 15:00 Opava-Kino Mír
11.12. 10:00 Ostrava-Aua VŠB - TUO
10.12. 15:00 Nové Město na Moravě-Kulturní dům
10.12. 10:00 Brno-Kino Scala
9.12. 17:00 Boskovice-Sokolovna
8.12. 17:00 Tábor-Hotel Palcát
7.12. 17:00 Karlovy Vary (původně 25.11.2022)-Lidový dům
4.12. 15:00 Světlá nad Sázavou-Kytice - divadelní sál
4.12. 09:30 Praha-Kulturní dům Ládví
3.12. 15:00 Liberec-Lidové sady
25.11. 17:00 Karlovy Vary – PŘESUNUTO na 7.12.2022-Lidový dům
24.11. 17:00 Hrádek – Nová Huť-Dům kultury
20.11. 15:00 Havlíčkův Brod-MDKO
20.11. 10:00 Choceň-Panský dům
19.11. 10:00 Chrudim-Divadlo Karla Pippicha
18.11. 17:00 Jesenice-Společenské centrum Jesenice
17.11. 15:00 Most-Kulturní dům Medůza
13.11. 15:00 Vsetín-Dům kultury
13.11. 10:00 Valašské Meziříčí-Kulturní zařízení - Velký sál
12.11. 15:30 Třebíč-Divadlo Pasáž
12.11. 10:00 Břeclav-Kino Koruna
11.11. 17:00 Prostějov-Společenský dům
10.11. 17:00 Cítoliby-Dělnický dům
6.11. 15:30 Litomyšl-Smetanův dům
6.11. 10:00 Kutná Hora-KD Lorec
5.11. 15:00 Roudnice nad Labem-Kino Sokol
5.11. 10:00 Duchcov-Kino Lípa
4.11. 17:00 Čáslav-Hotel Grand
3.11. 17:00 Kolín-Městský společenský dům
30.10. 15:00 Zlín-Kongresové centrum Zlín
30.10. 10:00 Brno-Kino Scala
29.10. 15:00 Šternberk-Kulturní dům
29.10. 10:00 Olomouc-Kino Metropol
28.10. 17:00 Zábřeh na Moravě-Kulturák Zábřeh
23.10. 14:00 Beroun-KD Plzeňka
23.10. 10:00 Praha-MC Dlabačov
22.10. 15:30 Hořovice-Městské kulturní centrum
22.10. 10:00 Brandýs nad Labem-Kino Brandýs nad Labem
21.10. 17:00 Humpolec-Kino Humpolec
20.10. 17:00 Rychnov nad Kněžnou-Společenské centrum
16.10. 15:00 Rakovník-Kulturní centrum Rakovník
16.10. 10:00 Kladno-Kino Hutník
15.10. 15:00 Ostrov-Dům kultury
15.10. 10:00 Velká Hleďsebe-Kulturní dům Marion
14.10. 17:00 Praha-Kulturní dům Ládví
2.10. 15:00 Česká Lípa-Kulturní dům Crystal
2.10. 10:00 Jablonec nad Nisou-Eurocentrum
1.10. 15:00 Litoměřice-Kulturní a konferenční centrum – Velký sál
1.10. 10:00 Ústí nad Labem-Dům kultury, velký sál
30.9. 17:00 Příbram-Divadlo A. Dvořáka - Estrádní sál
29.9. 17:00 Domažlice-MKS, Velký sál
25.9. 15:00 Pardubice-Dům kultury Dukla
25.9. 10:00 Hradec Králové-Kongresové centrum ALDIS
24.9. 10:00 Praha-MC Dlabačov
23.9. 17:00 Plzeň-KD Šeříkovka
22.9. 17:00 Milevsko-Dům kultury
20.9. 17:00 Praha-KD Krakov
18.9. 15:00 Zbýšov-Kino Horník
18.9. 10:00 Brno-Kino Scala
17.9. 15:00 Ostrava-Ostrava
17.9. 10:00 Studénka-Dělnický dům
8.9. 17:00 Pelhřimov-Divadlo Lubomíra Lipského
7.9. 17:00 Dačice-Kulturní dům Beseda
6.9. 17:00 Slaný-Městské centrum Grand
4.9. 16:00 Uherské Hradiště-Uherské Hradiště
4.9. 10:00 Blansko-Kino Blansko
3.9. 16:00 *Rapotín-Dům kultury
3.9. 10:00 Letovice-Kulturní dům
28.8. 11:00 *Kunštát-Konec prázdnin
13.8. 15:00 Festival Kouřimská skála-Kouřim
12.8. 15:00 *Aš-Letní slavnosti města
30.7. 16:30 Kukino show: Turnov-Letní kino Turnov
29.7. 16:30 Kukino show: Ústí nad Labem-Letní kino Ústí nad Labem
28.7. 16:30 Kukino show: Plzeň-Amfiteátr Lochotín
24.7. 16:30 Kukino show: Benešov-Přírodní amfiteátr Benešov
23.7. 16:30 Kukino show: Jihlava-Amfiteátr Jihlava
22.7. 16:30 Kukino show: Loket (Karlovy Vary)-Amfiteátr Loket
21.7. 16:30 Kukino show: České Budějovice-Letní kino Háječek
20.7. 16:30 Kukino show: Příbram-Letní kino Příbram
16.7. 16:30 Kukino show: Mikulov-Amfiteátr pod Turoldem
15.7. 16:30 Kukino show: Náměšť na Hané (Olomoucký kraj)-Amfiteátr Náměšť na Hané
14.7. 16:30 Kukino show: Karviná-Letní kino Karviná
10.7. 16:30 Kukino show: Pezinok-Amfiteáter Pezinok
9.7. 16:30 Kukino show: Nitra-Amfiteáter Nitra
8.7. 16:30 Kukino show: Košice-Amfiteáter Košice
7.7. 16:30 Kukino show: Banská Bystrica-Amfiteátr
23.6. 17:00 Stříbro-Kulturní dům
19.6. 15:00 Žatec-Městské divadlo
19.6. 10:00 Kladno-Kino Hutník
18.6. 17:00 *Stráž pod Ralskem-Kulturní slavnosti
18.6. 12:00 Bezvafest-Střelecký ostrov, Litoměřice
17.6. 17:00 Havlíčkův Brod-MDKO
16.6. 17:00 Liberec-Dům kultury, nám. Soukenné 613/3, Liberec IV-Perštýn
14.6. 17:00 Mladá Boleslav-Škoda Muzeum
13.6. 17:00 Praha-Kulturní dům Ládví
11.6. 11:00 *Libáň-Dětský den
10.6. 17:00 Most-Meduza Most
9.6. 17:00 Neratovice-Společenský dům
7.6. 17:00 Písek-Divadlo Fráni Šrámka
5.6. 10:00 Česká Třebová-Kulturní centrum Česká Třebová
4.6. 16:00 *Pecka- Koupaliště a kemp Pecka
4.6. 10:00 Červený Kostelec-Divadlo Josefa Kajetána Tyla
2.6. 17:00 Jablonec nad Nisou-Eurocentrum
31.5. 17:00 Kutná Hora-KD Lorec
29.5. 15:00 Varnsdorf-Lidové sady
29.5. 10:00 Štětí-Kino Štětí
28.5. 15:00 *Hostinné-Dětský den, Tyršovy sady 379, Hostinné
28.5. 10:00 Jaroměř-Městské divadlo
27.5. 17:00 Kutná Hora-KD Lorec - PŘESUNUTO na 31.5.2022
26.5. 17:00 Praha – PŘESUNUTO na 20.9.2022-KD Krakov
22.5. 15:00 Fulnek-Městské kulturní centrum Fulnek
22.5. 10:00 Přerov-Kino Hvězda
21.5. 16:00 Rýmařov-Středisko volného času Rýmařov
21.5. 10:00 Brno-Kino Scala
20.5. 17:00 Znojmo – POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ AKCE-Nové místo konání: Kulturní Dům ,,Modrý sál'', 671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice
19.5. 17:00 Jindřichův Hradec-KD Střelnice
13.5. 17:00 13.5.2022 Tábor-Hotel Palcát
8.5. 15:00 Mohelnice-Dům kultury
8.5. 10:00 Prostějov-Společenský dům
7.5. 15:00 Ostrava-VŠB - TUO
7.5. 10:00 Opava-Kino Mír
6.5. 17:00 Frýdlant nad Ostravicí-Kulturní dům
1.5. 15:00 Roudnice nad Labem-Kino Sokol
1.5. 10:00 Mělník-Masarykův kulturní dům
30.4. 15:00 Kolín-Městský společenský dům
30.4. 10:00 Praha-Kino Dlabačov
29.4. 17:00 Chrudim-Divadlo Karla Pippicha
24.4. 15:00 Šternberk-Kulturní dům
24.4. 10:00 Nový Jičín-Závodní klub Varroc
23.4. 15:00 *Valtice-Svět pohádek a strašidel ve Valticích
23.4. 10:00 Brno-Kino Scala
22.4. 17:00 Boskovice-Sokolovna
14.4. 17:00 Jihlava-DKO
10.4. 15:00 Plzeň-KD Šeříková
10.4. 09:30 Cheb-KC Svoboda
9.4. 15:00 Karlovy Vary-Lidový dům
9.4. 10:00 Sokolov-Městský dům kultury
8.4. 17:30 Praha-Kulturní dům Ládví
3.4. 15:00 Dvůr Králové nad Labem-Hankův dům
3.4. 10:00 Náchod-Městské divadlo Dr.Josefa Čížka
2.4. 15:00 Sezimovo Ústí-Kino Spektrum
2.4. 10:00 Říčany-KC Labuť
1.4. 17:00 Semily-KC Golf