Koncerty až do prosince teď v prodeji! Kde hrajeme?

Dodací podmínky:

Zboží, které máme na skladě expedujeme po obdržení objednávky, případně platby nejpozději do 3 pracovních dnů. V případě, že vámi objednané zboží není na skladě (dostupnost je uvedena v příslušné kolonce na stránce produktu) budeme vás informovat mailem nebo telefonicky o možném termínu dodání. V tomto případě máte možnost rozhodnout se, zda termín akceptujete nebo objednávku zrušíte. Po odeslání zásilky z našeho skladu závisí dodací doba na vybraném přepravci.

Dodací doba:

zasilkovna logo

1-3 dny

(doporučujeme)

ceska posta logo

2-5 dnů

Uvedená doba je orientační a platí od vyřízení objednávky. Uvedeno v pracovních dnech. Platí pro objednávky z České republiky a Slovenska.

Platební metody:

Možnosti placení

Online platby pro nás zajišťuje Platební brána GoPay. Poskytovatel služby je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající přes platební bránu jsou plně zajištěny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou
Nejrychlejší způsob placení online. Do rozhraní Platební brány zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která naleznete v podpisovém řádku na zadní straně karty. Vše je zajištěno standardem 3D Secure a tak budete nejprve vyzváni k zadání číselného kódu, který vám přijde SMSkou od vaší banky nebo do aplikace.

výpis podporovaných platobných kariet

Platba bankovním převodem
Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a potvrdíte tam již připravený platební příkaz.

výpis podporovaných bánk

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v dokončení objednávky.

Platba na dobírku
Pro objednávky z České republiky lze využít i platbu na dobírku. Platba je uhrazena při převzetí zásilky v hotovosti, pokud vámi zvolený přepravce neumožní platbu kartou.