Koncerty až do prosince teď v prodeji! Kde hrajeme?

Kdo jsme?

Štístko a Poupěnka je hudební dvojice zpívající originální české písničky a pohádky pro děti. Od roku 2017 vydali již 5 albumů a písničkových filmů pro děti. Jejich písnička „Jojojo nenene” patří mezi nejsledovanější české videoklipy na YouTube. Věříme, že divadlo a písničky, jsou důležitou součástí dětské výchovy. Zpíváme písničky, které děti zábavnou formou mnohému naučí. Třeba zdravě jíst, cvičit, používat kouzelná slůvka nebo jeden druhému pomáhat. Štístka a Poupěnku, společně s jejich kamarádem Honzíkem a pianistou Doremi můžete potkat na koncertech po celé České republice. Více info o představení najdete tady.

Stistko

Ahoj! Jmenuji se Lukáš Kunz, ale pokud budete chtít, klíďo mi říkejte Štístko. Pocházím z krásného městečka na západě Čech, z Tachova. Ovšem nyní žiji v Praze, kde jsem vystudoval Pražskou konzervatoř. Život bez divadla si nedokážu představit. Nejenom že hraji pro Vás, pro děti, ale také účinkuji v činohrách a muzikálech pro dospělé. Ve svém volném čase se velmi rád věnuji hře na kytaru, své rodině a přátelům, zpěvu, herectví a cestování. Moc se na Vás těším, hlavně až si společně ještě s Poupěnkou zazpíváme naše písničky.

Poupenka

Ahoj! Jmenuji se Barbora Waschingerová a narodila jsem se v Praze. Zde jsem vystudovala hudební gymnázium, po kterém následovala mediální studia a v současné době dějiny evropské kultury na Univerzitě Karlově. Celý život se věnuji hudbě a divadlu, v devíti letech jsem se stala členkou Dětského divadelního studia Prahy 5, se kterým jsem deset let vystupovala pro dětské diváky ve Studiu Švandova divadla. V současnosti se angažuji jako herečka v umělecké skupině OLDstars, kde jsem zároveň 4 roky lektorovala dětský soubor. Příležitostně nahrávám voiceovery do reklam, dabuji nebo se věnuji průvodcovské činnosti. Jsem milovnicí zvířat, přírody, jógy, historie a fotografování. Nejvíce času, energie a radosti ale nyní vkládám do projektu Štístko a Poupěnka.