Naše videa online, bez reklam i v TV aplikacích: kukino.tv | Doprava ZDARMA nad 1500 Kč!

Kdo jsme?

Štístko a Poupěnka je hudební dvojice zpívající písničky a pohádky pro děti. V roce 2017 vyšlo první CD Štístko a Poupěnka: Písničky pro celou rodinu. V roce 2018 vyšel DVD film a CD Jedeme na výlet!, obsahující 15 originálních písniček a pohádek. V roce 2019 vyšel nový DVD film a CD Ať žijí pohádky, které obsahuje 13 písniček a pohádek. Kromě toho se jejich videa a písničky dají přehrát na YouTube, iTunes, nebo Google Play. Jejich písnička „Jojojo“ nenene patří mezi nejsledovanější české videoklipy na YouTube.

Stistko

Ahoj! Jmenuji se Lukáš Kunz, ale pokud budete chtít, klíďo mi říkejte Štístko. Pocházím z krásného městečka na západě Čech, z Tachova. Ovšem nyní žiji v Praze, kde jsem vystudoval Pražskou konzervatoř. Život bez divadla si nedokážu představit. Nejenom že hraji pro Vás, pro děti, ale také účinkuji v činohrách a muzikálech pro dospělé. Ve svém volném čase se velmi rád věnuji hře na kytaru, své rodině a přátelům, zpěvu, herectví a cestování. Moc se na Vás těším, hlavně až si společně ještě s Poupěnkou zazpíváme naše písničky.

Poupenka

Ahoj všichni, jmenuji se Barbora Waschingerová, narodila jsem se v Praze, ale pobývám napůl zde a napůl v městečku jménem Kouřim, kde žije skoro celá má rodina. Kromě toho, že jsem tady pro Vás jako Poupěnka, se ráda věnuji i dalším věcem. Hlavně mé rodině, přátelům, mým pejskům a cestování. Od malička hraji v divadle a před pár lety jsem založila s kamarády kapelu, kde hraji na baskytaru. Hudbu jsem studovala i na hudebním gymnáziu, po kterém přišlo studium médií. Nyní se těším z toho, že můžu zpívat bájový písničky, které budou dělat radost Vám i nám.