Naše videa online, bez reklam i v TV aplikacích: kukino.tv | Doprava ZDARMA nad 1500 Kč!

Kdo jsme?

Štístko a Poupěnka je hudební dvojice zpívající písničky a pohádky pro děti. V roce 2017 vyšlo první CD Štístko a Poupěnka: Písničky pro celou rodinu. V roce 2018 vyšel DVD film a CD Jedeme na výlet!, obsahující 15 originálních písniček a pohádek. V roce 2019 vyšel nový DVD film a CD Ať žijí pohádky, které obsahuje 13 písniček a pohádek. Kromě toho se jejich videa a písničky dají přehrát na YouTube, iTunes, nebo Google Play. Jejich písnička „Jojojo“ nenene patří mezi nejsledovanější české videoklipy na YouTube.

Stistko

Ahoj! Jmenuji se Lukáš Kunz, ale pokud budete chtít, klíďo mi říkejte Štístko. Pocházím z krásného městečka na západě Čech, z Tachova. Ovšem nyní žiji v Praze, kde jsem vystudoval Pražskou konzervatoř. Život bez divadla si nedokážu představit. Nejenom že hraji pro Vás, pro děti, ale také účinkuji v činohrách a muzikálech pro dospělé. Ve svém volném čase se velmi rád věnuji hře na kytaru, své rodině a přátelům, zpěvu, herectví a cestování. Moc se na Vás těším, hlavně až si společně ještě s Poupěnkou zazpíváme naše písničky.

Poupenka

Ahoj! Jmenuji se Barbora Waschingerová a narodila jsem se v Praze. Zde jsem vystudovala hudební gymnázium, po kterém následovala mediální studia a v současné době dějiny evropské kultury na Univerzitě Karlově. Celý život se věnuji hudbě a divadlu, v devíti letech jsem se stala členkou Dětského divadelního studia Prahy 5, se kterým jsem deset let vystupovala pro dětské diváky ve Studiu Švandova divadla. V současnosti se angažuji jako herečka v umělecké skupině OLDstars, kde jsem zároveň 4 roky lektorovala dětský soubor. Příležitostně nahrávám voiceovery do reklam, dabuji nebo se věnuji průvodcovské činnosti. Jsem milovnicí zvířat, přírody, jógy, historie a fotografování. Nejvíce času, energie a radosti ale nyní vkládám do projektu Štístko a Poupěnka.