Koncerty až do konce prosince v prodeji! Kde hrajeme?

Nejčastější dotazy ohledně představení

Musí dítě do 2 let taky platit vstupné? Co když bude sedět na klíně/ v kočárku?

 • Ano, každá osoba bez omezení věku musí mít vlastní vstupenku. Každý divadelní sál má určitou kapacitu, kterou nemůžeme z bezpečnostních důvodů překročit. Pokud bychom nedodrželi tuto kapacitu, mohlo by divadlo/ kino, ve kterém hrajeme, akci zrušit. Platí to i pro děti, které sedí na klíně nebo v kočárku. Představte si, že by takových dětí bylo v sálu najednou 100. Překročili bychom povolenou kapacitu a vy byste se pak taky určitě necítili pohodlně.

Jak dlouho trvá představení Štístko a Poupěnka?

 • Naše představení trvá přibližně 60 minut. Po jeho skončení se s námi můžete vyfotit a nechat si podepsat třeba plakát nebo oblíbené CDčko.

V prodeji máte poslední vstupenky a již nejsou volná místa vedle sebe. Mohu zakoupit místa, které nejsou u sebe a vzít si pak broučka na klín?

 • To určitě můžete. Z bezpečnostních a kapacitních důvodů platí, že každý brouček i rodič musí mít vlastní vstupenku a tudíž i místo k sezení. Během koncertu si ale broučka můžete klidně vzít na klín nebo se libovolně pohybovat po sálu. Broučkové často vytvoří kotel a paří přímo pod pódiem.

Mohu do divadla s kočárkem?

 • Do divadla, kina či KD s kočárkem můžete. Někdy je potřeba kočárek odložit v šatně, jindy můžete s kočárkem přímo do sálu. Podmínky si můžete ověřit v konkrétním divadle nebo kulturním domě.

Nepřišly nám vstupenky/ voucher na DVD zdarma e-mailem, co dělat?

Děláte i soukromé narozeninové oslavy?

 • Moc rádi bychom přijeli za každým broučkem, který si to přeje, ale není to z časových důvodů možné. Proto jsme se rozhodli na narozeninové oslavy nejezdit vůbec, abychom nikoho z vás nezklamali.

Na stránkách Ticketportalu je u vašeho představení napsáno „v síti Ticketportal nyní vyprodáno“. Znamená to, že už není možné zakoupit lístky na toto představení?

 • V daném případě momentálně nejsou k dispozici žádné volné vstupenky. Nemusí to však nutně znamenat, že již k dispozici nebudou. Může se stát, že se některá místa uvolní, protože propadnou dosud nezaplacené rezervace. Je třeba průběžně sledovat stránky Ticketportalu.

Prodáváte vstupenky na představení i na místě v den vystoupení?

 • Vstupenky doporučujeme koupit online. Počet vstupenek v prodeji je limitován kapacitou sálu. Pokud se rozhodnete koupit lístky na místě, doporučujeme ověřit, zda jsou volné lístky v den konání akce zde. V případě, že vstupenky nejsou v prodeji, znamená to, že je vyprodáno, a vstupenky na místě nebudou k dispozici.

Kde mohu zakoupit vstupenky na představení Štístko a Poupěnka?

 • Vstupenky na představení naleznete zde: Koncerty .

Od kolika let je vhodné vaše představení?

 • Představení z našich zkušeností doporučujeme pro děti od 2 let. Na koncertě hraje hlasitější hudba, v hledišti jsou ztlumená světla, sály jsou plné lidí. Pokud máte doma menšího broučka, ale víte, že to všechno zvládne, klidně doražte i dřív. Budeme se na vás těšit. Pokud si ale nejste jistí, radši ještě chvíli počkejte. Neradi bychom menší broučky vystrašili nebo rozplakali. Z představení byste pak nic neměli a pláč by rušil i ostatní diváky. Děkujeme za vaši ohleduplnost.

Chci vrátit vstupenky na představení.

 • V případě, že jste nemocní, nemůžete přicestovat nebo se vám změnily plány, vstupné vám vrátit nemůžeme, lístky na jiné představení nabídnout bohužel taky ne. Na řadu překážek si však můžete neúčast pojistit. Podrobný výpis situací najdete zde . Pojištění lze ke vstupence dokoupit přímo u nákupu přes Ticketportal.

Mám dotaz ohledně přesunutých představení.

 • Informace o přesunutých a zrušených představeních naleznete zde .

Máme zájem o vaše vystoupení, jak postupovat?

 • Abychom vám mohli zaslat cenovou nabídku, potřebujeme vědět pár informací o vaší akci. Prosíme vyplňte tento dotazník a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Jak to na vašem představení vypadá?