Koncerty až do konce prosince v prodeji! Kde hrajeme?

Komiks pro děti

Komiksy mají své fanoušky po celém světě. Není se čemu divit, čtou se jednoduše, mají napínavý děj a jsou plné dechberoucích obrázků. Přenesou nás do světa fantazie, kde může být superhrdinou každý. Komiksy již dávno nejsou pouze výsadou dospělých. Naopak, stále víc se těší oblibě u dětí.

Komiks pro děti je v pořád velmi atraktivním formátem. Působí moderně, vizuálně zajímavě a tak dokáže i v dnešní době konkurovat třeba televizi nebo počítačům. Díky typické papírové vazbě jsou komiksy lehounké a děti je sebou rádi nosí do školek i škol, kde si je s kamarády ukazují nebo vyměňují. Ke komiksům se děti taky často vracejí a čtou je opakovaně, což z nich dělá skvělou volbu pro ty, kteří s čtením bojují.

Komiks Štístko a Poupěnka

Přivést děti ke čtení, ze kterého nebudou mít strach a které je zabaví –  to bylo cílem i našeho prvního komiksu pro děti s názvem Dobrodružství na letním táboře. Napínavý příběh broučích školáků na letním táboře upoutá i ty nejnáročnější čtenáře. V hlavních rolích nebudou samozřejmě chybět ani Štístko a Poupěnka, coby vedoucí broučího tábora. Na 44 stránkách budeme společně překonávat strach, únavu i náročné tábornické úkoly. Zažijeme spoustu akce, legrace a něco se i naučíme. Třeba rozlišovat dobro od zla, nebo jak důležité a silné může být přátelství. Věříme, že nový Komiks Štístko a Poupěnka Dobrodružství na letním táboře broučky taky podpoří v rozvoji řady důležitých čtenářských dovedností, včetně čtení s porozuměním a posilování slovní zásoby.

Tak se s námi honem pusťte do čtení! Náš nový komiks pro děti zakoupíte v našem OBCHODĚ nebo na KONCERTECH.

Náš tip: Čtou vaši broučkové rádi? Podívejte se na další knížky v našem obchodě. Máme pro vás dobrodružný příběh s krásnými ilustracemi Zachraňte včelku Belku nebo logopedickou pomůcku Štístko a Poupěnka učí správně vyslovovat.