Štístko a Poupěnka učí správně vyslovovat

Ahoj Broučkové!

Naučte se s námi správně vyslovovat! 

V této knížce vám pomůžeme naučit se správně vyslovovat obtížnější hlásky jako: C–S–Z, Č–Š–Ž, L–R–Ř. Věříme, že to bude taky zábava. Přečteme si pohádku o dracích, pojedeme na výlet, popovídáme si o vaření a ještě mnohem víc. Čeká na vás spousta zajímavých úkolů, které jsme seřadili od lehčích k těm náročnějším. Držíme palce, ať se vám daří!

Knížka Štístko a Poupěnka učí správně vyslovovat_produkt

Vlastnosti knížky:

Počet stran: 88

ISBN: 9788026616566

Vazba: pevná

Doporučený věk: 4+

Rozměr: A4

Rok vydání: 2021

 

U každé procvičované hlásky najdete tyto části:

  • Slova k procvičení – řady slov, kde je hláska na začátku, uprostřed a na konci slov. Opakování slov pomůže při upevnění hlásky.
  • Co kdo dělá – procvičování hlásky zařazené do vět doplněných obrázkem. Věty nejprve opakujte, potom můžete popsat obrázky a povídat si o zkušenostech s danou činností
  • Úkoly pro broučky – uvádějí Štístko a Poupěnka prostřednictvím jednoduchých grafických ikon. Procházením pestrých a zábavných úkolů budete zvolna zavádět hlásku do běžné řeči. Procvičíte nejen výslovnost hlásek, ale také rozšíříte slovní zásobu, vyzkoušíte další dovednosti a získáte nové znalosti. Začtete se do obrázkového čtení, zjistíte, o čem si povídá papírový drak s pohádkovým, co řeší žabí velmož, ověříte si znalosti o přírodě, lidském těle, nahlédnete pod pokličku pana šéfkuchaře a hlavně se vypravíte se Štístkem a Poupěnkou na výlet.
299  260 

Fotogalerie

Knížka Štístko a Poupěnka učí správně vyslovovat
Knížka Štístko a Poupěnka učí správně vyslovovat

Najdete v našem e-shopu