Koncerty až do konce prosince v prodeji! Kde hrajeme?

Máme online televizi – Kukino TV!

Všechny naše filmy a videa online a bez reklam na kukino.tv!

Broučkové máme pro vás velkou novinu! Všechny naše pohádky, videa, písničky i celé filmy nyní najdete v elektronické podobě na nové videoplatformě pro děti kukino.tv

Na Kukinu najdete i obsah, který se nikde jinde sledovat nedá. Všechny naše novinky zde zároveň uvidíte jako první!

Co je Kukino?
Kukino je videoplatforma určena pro dětského diváka. Služba je dostupná z celého světa. Kukino obsahuje bezpečná videa bez reklam, pohádky, písničky, filmy pro děti a má i rodičovskou kontrolu (můžete dětem nastavit maximální čas sledování videí). Najdete zde všechny písničky a filmy Štístka a Poupěnky i Smejka a Tanculienky, které znáte z YouTube, ale i ty, které byly dosud dostupné jenom na DVD. Samozřejmě, na Kukinu jsou i nejnovější videa a filmy, které nenajdete nikde jinde.

Jak to funguje?
Službu můžete začít využívat po zaplacení měsíčního nebo ročního předplatného. Kukino funguje v internetovém prohlížeči na všech moderních zařízeních typu mobil, tablet, počítač nebo televizor. Kukino můžete nově sledovat také ve vlastní aplikaci pro Smart TV Samsung a LG. Pro využívání služby je nutné mít přístup k internetu.

Proč si předplatit Kukino?
Služba kukino.tv není zdarma. Na druhou stranu, koupí předplatného získáte přístup k výjimečnému obsahu. Na Kukinu najdete všechny filmy, videa, písničky a pohádky od vašich oblíbenců. Najdete zde i obsah, na který se jinde dívat nedá. Díky vaší podpoře ve formě předplatného, nemusíme na Kukino přidávat reklamy. Veškerý obsah je tedy vhodný pro děti a bezpečný. Předplatným v neposlední řadě podporujete přímo tvůrce videoobsahu pro děti a pomáháte nám tak přinášet vám další písničky a videa.

Nevíte, jestli je Kukino pro vás to pravé? Vyzkoušejte ho na 7 dní jen za 1 Kč – VYZKOUŠET KUKINO

NOVINKA!

Broučkové, máme skvělé zprávy! Všechny naše filmy a videa bez reklam a bezpečně můžete na kukino.tv sledovat už i přes vlastní televizní aplikaci pro chytré televize Samsung a LG!

Aplikace je dostupná pro modely vyrobené od roku 2017.

  • Samsung TV –  Podporujeme televize s operačním systémem Tizen od verze 3.0.
  • LG TV – Podporujeme televize s operačním systémem WebOS od verze 3.0.

Nevíte, jestli vaše televize aplikaci podporuje? Napište nám na: info@kukino.tv

Návod k instalaci aplikace Kukino TV pro chytré televize LG

Návod k instalaci aplikace Kukino TV pro chytré televize Samsung