Koncerty až do konce prosince v prodeji! Kde hrajeme?

Playlist představení Pojď si hrát!

Máte lístky na naše aktuální představení Pojď si hrát! a už se nemůžete dočkat? Abychom vám usnadnili přípravu a zpívání s námi, připravili jsme pro vás playlist všech 14 písniček, které na představení zazní!

Najdete ho na našem YouTube kanálu zde.

Seznam písniček:

1. Skáčeme

2. Letí letí

3. Jojojo nenene

4. Když jsi šťastný

5. Tik ťak

6. Loleta Popleta

7. Čert a Káča

8. Princ Bajaja

9. Vlk a lesní patrola

10. Hakuna Matata

11. Brontosaurus

12. Bláznivý den

13. Elo elo veselo

14. Snílkové

Jak představení probíhá?

Představení Štístko a Poupěnka Pojď si hrát! je interaktivní podívanou pro celou rodinu. Kromě 14 písniček se na pódiu odehrává poutavý příběh s Štístkem, Poupěnkou a jejich kamarády Honzíkem, panem Doremi a samozřejmě Ňufáčkem. Na jevišti uvidíte známé loutky a rekvizity z našich videoklipů. Během koncertů zdůrazňujeme hodnoty jako jsou přátelství a spolupráce. Broučkové tančí, tleskají a aktivně se zapojují do hry, ve které hledáme ukryté písničky. Představení zábavnou formou rozvíjí znalosti a dovednosti dětí a učí je o tématech jako hodiny, zvířata, rozlišování dobra a zla. Děti se dále učí, co je správné a co ne, jak se chovat k druhým, jak se vypořádat s problémy a co se nemá dělat. Humorné situace pobaví jak malé, tak i velké. Přátelská atmosféra zajistí jedinečný rodinný zážitek pro všechny. Představení je dlouhé přibližně 60 minut, po jeho skončení probíhá autogramiáda a focení. Koncert doporučujeme od 2 let, pokud ale víte, že to váš brouček zvládne i dříve, budeme se na vás těšit!

Věděli jste, že na představení nemusíte sedět?

Často se nás ptáte, jestli broučkové musí na našich koncertech sedět na místě. To rozhodně nemusí! Na naše představení prodáváme vstupenky k sezení, abychom divákům zajistili pohodlí a nepřekročili bezpečnou kapacitu. Místo k sezení máte tedy vždy zajištěno, neznamená to ale, že sezení je povinné. Většina rodičů během koncertů sedí, no broučkové to často nevydrží a tančí na místě, nebo pod pódiem. A jak to má váš brouček? Raději sedí, nebo tančí přímo v kotli?

Podívejte se, kdy hrajeme ve vašem městě.