Koncerty až do konce prosince v prodeji! Kde hrajeme?

Kukino show 2022 – co potřebujete vědět?

Broučkové, naše letní Kukino show startuje již 7. července prvním představením na Slovensku! Shrnuli jsme pro vás nejdůležitější informace, které se vám budou hodit, pokud se na některý z koncertů chystáte.

1. KDE VŠUDE HRAJEME?

Slovensko: 7.7.2022 Banská Bystrica | 8.7.2022 Košice | 9.7.2022 Nitra | 10.7.2022 Pezinok

VSTUPENKY NA SLOVENSKÁ PŘEDSTAVENÍ KOUPÍTE ZDE.

Česko: 14.7.2022 Karviná | 15.7.2022 Náměšť na Hané | 16.7.2022 Mikulov | 20.7.2022 Příbram | 21.7.2022 České Budějovice | 22.7.2022 Loket | 23.7.2022 Jihlava | 24.7.2022 Konopiště | 28.7.2022 Plzeň | 29.7.2022 Ústí nad Labem | 30.7.2022 Turnov

VSTUPENKY NA ČESKÁ PŘEDSTAVENÍ KOUPÍTE ZDE.

2. KDY PŘIJÍT? JAK DLOUHO BUDE SHOW TRVAT?

Vstup otevíráme vždy v 15:00. Od 15:00-15:40 bude probíhat společné focení se Smejkem, Tanculienkou, Huncúlikem, Štístkem a Poupěnkou. Pokud se s námi chcete vyfotit, doporučujeme přijít co nejdříve. Fotogramiáda je časově omezena tak, abychom včas stihli začátek show. Neradi bychom někoho z vás zklamali, proto pokud se do 15:40 postavíte do řady na focení, určitě se s vámi vyfotíme. Později to už ale nebude možné, děkujeme za pochopení.

Od 16:30-16:50 se můžete těšit na animační show, kterou povede ten nejlepší tanečník pod sluncem – Huncúlik! Společnost mu opět budou dělat velcí maskoti – Macko Duško a Ňufáček. Společně zaručeně rozhýbou celé publikum, pokud jste na Kukino show byli i loni, víte o čem mluvíme 🙂

Od 17:00 bude probíhat hlavní program – společná show Štístka a Poupěnky a Smejka a Tanculienky. Uvidíte nás vystupovat, tancovat a zpívat vaše oblíbené písničky společně na jednom pódiu. Show bude trvat přibližně do 18:15.

Kdy přijít? To závisí samozřejmě od vás a vašich broučků. Pokud se budete chtít vyfotit, přijďte už v 15:00. Chcete-li focení vynechat a jít rovnou tančit, přijďte na maskotovou show od 16:30. Pokud víte, že vaši broučkové tak dlouho nevydrží a rozhodnete se přijít až na hlavní show od 17:00, není to žádný problém 🙂 Vstup bude pro vás pořád otevřen.

3. CO SI BUDETE MOCI KOUPIT NA MÍSTĚ?

Na Kukino show nebudou chybět stánky s našimi produkty. Na památku si tak budete moci pořídit například trička, či CDčka a spoustu dalších věcí. Všechny naše produkty naleznete zde: https://stistkoapoupenka.cz/obchod/

Připravili jsme pro vás také stánek s malým občerstvením. Najdete v něm pití i něco drobného na zub. Rádi bychom však upozornili, že jelikož se jedná o kratší akci (vstup od 15:00, konec show 18:15) ve stánku najdete opravdu jen lehké občerstvení a ne přímo hotová jídla. Prodávat se bude například balená voda, ovocné kapsičky pro děti, kukuřičné křupky či piškoty a aby naši show zvládli i tatínkové, nebude chybět pivo (plechovky).

4. BUDOU SE DÁT VSTUPENKY KOUPIT I NA MÍSTĚ?

Na místě budeme prodávat vstupenky jen v případě, že koncert nebude vyprodán. Doporučujeme tedy v den konání akce zkontrolovat vyprodanost na stránce ticketportalu (https://www.ticketportal.cz/event/Kukino-Stistko-a-Poupenka-Smejko-a-Tanculienka).

Na místě se budou dat zakoupit jen klasické vstupenky pro jednu osobu, zvýhodněné rodinné vstupenky tady prodávat nebudeme.

5. CO V PŘÍPADĚ ŠPATNÉHO POČASÍ?

Uděláme vše proto, aby se představení odehrálo vždy ve stanovený den a čas. Pro zajištění co největšího komfortu diváků se může stát, že začátek představení o několik minut posuneme (například v případě slabého deště).

Jelikož se jedná o vnější akci, v krajních případech s extrémně nepříznivým počasím se může stát, že budeme koncert nuceni přeložit. Takové rozhodnutí ale vždy uděláme až na místě podle aktuálních podmínek, koncerty rušit dopředu nebudeme. Pokud by se show musela přesouvat na jiný termín, který by vám nevyhovoval, budete mít samozřejmě možnost vrátit vstupenky.

6. NA JAKÉ PÍSNIČKY SE MŮŽETE TĚŠIT?

Na Kukino show si zazpíváme naše písničky jako Čert a Káča, Princ Bajaja nebo Jojojo, nenene. Zazní taky hity od Smejka a Tanculienky, třeba Poď von!, Človeče, nehnevaj sa!, Šlapy šlapy a Tri prasiatka. Víc vám ale neprozradíme, bude to překvapení 🙂

Všichni se na vás moc těšíme!