Všechna naše videa online a bez reklam naleznete na Kukino.tv | Sledovat můžete i v TV aplikacích!

Divadelní představení

CO POTŘEBUJI NA PŘEDSTAVENÍ (COVID 19)
Aktuální podmínky pro vstup do divadel naleznete zde
CHCI VRÁTIT VSTUPENKY NA PŘESUNUTÉ PŘEDSTAVENÍ
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně výměny a vrácení vstupenek, kontaktujte prodejce vstupenek na e-mailu: help@ticketportal.cz, reklamace@ticketportal.cz  
MUSÍ MÍT NA PŘEDSTAVENÍ RESPIRÁTOR I DĚTI?
Při návštěvě kina, divadla či dalších kulturních akcí uvnitř je použití respirátoru povinné pro děti, které zahájili školní docházku.
.
MUSÍ DÍTĚ DO 2 LET, KTERÉ BUDE SEDĚT NA KLÍNĚ/ V KOČÁRKU, TAKY PLATIT VSTUPNÉ?
Ano, každá osoba bez omezení věku musí mít vlastní vstupenku. Každý divadelní sál má určitou kapacitu, kterou nemůžeme z bezpečnostních důvodů překročit. Pokud bychom nedodrželi tuto kapacitu, mohlo by divadlo/ kino, ve kterém hrajeme, akci zrušit.
OD KOLIKA LET JE VHODNÉ VAŠE PŘEDSTAVENÍ?
Představení doporučujeme pro broučky od 2 let.
KDE MOHU ZAKOUPIT LÍSTKY NA VAŠE PŘEDSTAVENÍ?
Vstupenky na představení zakoupíte v síti Ticketportal online na: https://www.ticketportal.cz/event/Stistko-a-Poupenka-Bylo-nebylo nebo osobně na kterémkoli z prodejních míst, jejichž seznam je uveden na webových stránkách www.ticketportal.cz v záložce „Prodejní místa“.
PRODÁVÁTE VSTUPENKY NA PŘEDSTAVENÍ I NA MÍSTĚ V DEN VYSTOUPENÍ?
Pokud představení není vyprodané v sítích Ticketportal, vstupenky budou k dostání i na místě.  Pokud je představení vyprodané, vstupenky na místě neprodáváme.
KDE BUDETE LETOS VYSTUPOVAT?
Seznam všech představení naleznete na našich webových stránkách a FB. Seznam pravidelně aktualizujeme. Web: https://stistkoapoupenka.cz/koncerty/ FB: https://www.facebook.com/pg/stistkoapoupenka/events
DĚLÁTE I SOUKROMÉ NAROZENINOVÉ OSLAVY?
Moc rádi bychom přijeli za každým broučkem, který si to přeje, ale není to z časových důvodů možné. Proto jsme se rozhodli na narozeninové oslavy nejezdit vůbec, abychom nikoho z vás nezklamali.
MÁTE PROBLÉMY S PLATBOU VSTUPENEK, ČI S JEJICH VYZVEDNUTÍM? POTŘEBUJETE PORADIT, JAK POSTUPOVAT?
Obraťte se přímo na zákaznickou podporu Ticketportal: help@ticketportal.cz
NEPŘIŠLY NÁM VSTUPENKY/ VOUCHER NA DVD ZDARMA E-MAILEM, CO DĚLAT?
Kontaktujte přímo Ticketportal.cz na: reklamace@ticketportal.cz
CHCI VRÁTIT NEBO VYMĚNIT VSTUPENKY NA PŘEDSTAVENÍ Z DŮVODU NEMOCI, JE TO MOŽNÉ?
V případě jakýchkoliv dotazů ohledně výměny a vrácení vstupenek, kontaktujte prodejce vstupenek na e-mailu: help@ticketportal.cz, reklamace@ticketportal.cz  
NA STRÁNKÁCH TICKETPORTALU JE U VAŠEHO PŘEDSTAVENÍ NAPSÁNO „V síti Ticketportal nyní vyprodáno“. ZNAMENÁ TO, ŽE UŽ NENÍ MOŽNÉ ZAKOUPIT LÍSTKY NA TOTO PŘEDSTAVENÍ?
V daném případě momentálně nejsou k dispozici žádné volné vstupenky. Nemusí to však nutně znamenat, že již k dispozici nebudou. Může se stát, že se některá místa uvolní, protože propadnou dosud nezaplacené rezervace. Je třeba průběžně sledovat stránky Ticketportalu.
MŮŽU DO DIVADLA S KOČÁRKEM?
Do divadla, kina či KD s kočárkem můžete. Někdy je potřeba kočárek odložit v šatně, jindy můžete s kočárkem přímo do sálu. Podmínky si můžete ověřit v konkrétním divadle nebo kulturním domě.
MÁME ZÁJEM O VAŠE VYSTOUPENÍ, JAK POSTUPOVAT?
Napište nám e-mail na: stistkopoupenka@gmail.com. Do zprávy uveďte o jakou akci se jedná, přibližný termín vystoupení, místo konání akce. Vše pak domluvíme individuálně.

Objednávky z E-shopu

MOJE OBJEDNÁVKA NEBYLA DORUČENA A UŽ JE TO VÍC, NEŽ TÝDEN OD OBJEDNÁNÍ. CO S TÍM?
Kontaktujte nás na: eshop@stistkoapoupenka.cz  
PLATBA ZA OBJEDNÁVKU PŘES GoPay SELHALA, JAKÝM ZPŮSOBEM MŮŽU PLATBU DOKONČIT?
V případě, že se Vám objednávku nezdařilo zaplatit přes GoPay, pošlete platbu na náš bankovní účet:   Č. účtu: 279254277/0300 IBAN: CZ53 0300 0000 0002 7925 4277   Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. V zájmu správného spárování platby s Vaší objednávkou nás po zaplacení prosím informujte na:  eshop@stistkoapoupenka.cz
PO DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY JSEM NEOBDRŽEL POTVRZOVACÍ E-MAIL, PŘIŠLA MOJE OBJEDNÁVKA V POŘÁDKU?
Pokud Vám nepřišel potvrzovací e-mail, zkuste nejdřív pár minut počkat a pak zkontrolovat složku “nevyžádaná pošta - spam”, případně “reklamní sdělení”. Pokud e-mail nenaleznete ani zde, kontaktujte nás na: eshop@stistkoapoupenka.cz .
OMYLEM JSEM OBJEDNAL(A) JINÉ DVD/ CD, NEŽ JSEM CHTĚL(A). JE MOŽNÉ HO VYMĚNIT?
DVD nebo CD Vám rádi vyměníme, nesmí však být zbaveno originálního obalu. Rozbalené DVD a CD nebo DVD/ CD s porušeným obalem nevyměnujeme.
OBJEDNAL(A) JSEM ŠPATNOU VELIKOST TRIČKA, JE MOŽNÉ HO VYMĚNIT?
Ano, nenošené tričko je možné po vyzkoušení vyměnit za jiné
LZE VAŠE DVD ZAKOUPIT I V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ?
Ano, naše DVD lze zakoupit nebo půjčit i v elektronické podobě a to přes Google Play nebo iTunes. Odkazy naleznete zde.