Koncerty až do konce prosince v prodeji! Kde hrajeme?

Nový film Pojď si hrát!

Broučkové, natočili jsme pro vás úplně nový film s názvem Pojď si hrát! Těšit se můžete na zábavný příběh a 13 nových písniček.

Příběh se odehrává ve školce odvážných dětí. Proč odvážných? Broučkové se rozhodli, že budou stateční a stráví ve školce noc bez rodičů. A tak jsme se rozhodli, že jim přijedeme zahrát naše představení. 

Na začátek si společně zazpíváme oblíbené české lidové písničky: Kočka leze dírou, Skákal pes a Běží liška k táboru.

Protože venku bylo hezky, vyběhli jsme na louku a zazpívali si Když jsi šťastný. Broučkové se občas v písničce spletli. Vysvětlili jsme si ale, že to není důvod, abychom se vysmívali. A navíc, nikdo se přece neplete více jako Loleta Popleta.

Najednou zazvoní telefon a z velké dálky se nám konečně ozve Ňufáček. Říká, že domů se nevrátí, dokud si nenajde kamarádku. Pokusíme se ho rozveselit s písničkou Skáčeme. Ňufáček si hledá společnost za polárním kruhem i v Řecku. Broučky díky tomu naučíme správně vyslovovat písmeno Ř. 

Povíme si taky, jak se chovat v lese s písničkou Vlk a lesní patrola. Když Andulce zůstane smutno po rodičích, utěšíme ji společně s Brekandou fňukatou. Štístko pak dětem na dobrou noc odvypráví pohádku Princezna na hrášku. Ráno zjistíme, že v tento den se nic nedělá a zazpíváme si Pyžamový den. Jednu z našich písniček věnujeme tentokrát i rodičům. Připomeneme jim, aby jenom nepracovali a také si našli čas na hraní a  trochu fantazie s písničkou Snílkové.

Broučkové zvládli noc ve školce statečně. A tak nastal čas, abychom se rozloučili. Zazpíváme si poslední písničku Bumerang, se kterou se naučíme, že vše, co dáš se jednou vrátí zpět.

Film Pojď si hrát zakoupíte na DVD v našem obchodě nebo na koncertech.

Ve vyšší obrazové kvalitě ho můžete sledovat online nebo v TV aplikacích na Kukino TV.