Naše videa online, bez reklam i v TV aplikacích: kukino.tv | Doprava s Balíkovnou ZDARMA nad 1500 Kč!

Velká oslava - nové představení od ledna 2022:

Zveme vás do fantastického světa pohádek a písniček v zbrusu novém představení Velká oslava. Zazní oblíbené písničky jako Paráda, Čertík Bububu nebo Karneval. Nebudou chybět známé hity Tanči, tanči a Umíme cokoli. Nezapomeneme ani na pohádku s Vlkem a jehňátkem. A to pořád není všechno! Přijďte se přesvědčit na našich koncertech. Hrajeme i ve vašem městě!

Nejbližší představení

9.2.

Příbram

17:00

Divadlo A. Dvořáka - Estrádní sál

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

10.2.

Kuřim

17:00

Kulturní dům

🎭 Představení Velká oslava

11.2.

Brno

10:00

Brno

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

11.2.

Nový Jičín

16:00

Závodní klub Varroc

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

12.2.

Ostrava

10:00

Aula VŠB - TUO

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

12.2.

Karviná

15:00

Městský dům kultury - Velký sál

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

14.2.

Ústí nad Labem

17:00

Kulturní dům

*Náhradní termín za přesunuté představení z 15.12.2022

16.2.

Klatovy

17:00

Kulturní dům Družba

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

17.2.

Týn nad Vltavou

17:00

Městský dům kultury Sokolovna

🎁 Ke 4 lístkům DVD/kukino.tv ZDARMA

19.2.

Praha

10:00

Dlabačov

*Náhradní termín za přesunuté představení z 18.12.2022

Odehraná představení: 2023

5.2. 15:00 Trutnov-Uffo
5.2. 10:00 Trutnov-Uffo
4.2. 15:00 Chotěboř-Sokolovna
4.2. 10:00 Pardubice-KD Hronovická
3.2. 17:00 Dvůr Králové nad Labem-Hankův dům
2.2. 17:00 Svitavy-MC Fabrika
31.1. 17:00 Strakonice-Dům kultury
29.1. 15:00 Klášterec nad Ohří-Kulturní centrum
29.1. 09:30 Praha-Městská knihovna Praha 1
28.1. 15:00 Sušice-Kulturní dům Sokolovna
28.1. 09:30 Praha-KC Novodvorská
27.1. 17:00 Týnec nad Sázavou – PŘEDSTAVENÍ PŘESUNUTO-Kulturní centrum Týnec
26.1. 17:00 Mladá Boleslav – PŘEDSTAVENÍ PŘESOUVÁME-ŠKODA Muzeum - L&K Fórum
24.1. 17:00 Plzeň – PŘESOUVÁME-KD Šeříkovka
23.1. 17:00 Kladno-Kino Hutník
22.1. 15:00 Veselí nad Lužnicí-Kulturní dům
22.1. 10:00 Vlašim-Kulturní dům Blaník
21.1. 15:00 Nová Paka-Městské kulturní středisko Nová Paka
21.1. 10:00 Český Brod-Sokolovna

Odehraná představení: 2022

20.12. 17:00 Mladá Boleslav PŘESOUVÁME-ŠKODA Muzeum - L&K Fórum
18.12. 15:00 Benešov PŘESOUVÁME-KD Karlov
18.12. 10:00 Praha PŘESOUVÁME-MC Dlabačov
17.12. 15:00 Plzeň PŘESOUVÁME-KD Šeříkovka
17.12. 10:00 Kladno PŘESOUVÁME-Kino Hutník
16.12. 17:00 Jindřichův Hradec PŘESOUVÁME-KD Střelnice - divadelní sál
15.12. 17:00 Ústí nad Labem PŘESOUVÁME-Dům kultury, velký sál
11.12. 15:00 Opava-Kino Mír
11.12. 10:00 Ostrava-Aua VŠB - TUO
10.12. 15:00 Nové Město na Moravě-Kulturní dům
10.12. 10:00 Brno-Kino Scala
9.12. 17:00 Boskovice-Sokolovna
8.12. 17:00 Tábor-Hotel Palcát
7.12. 17:00 Karlovy Vary (původně 25.11.2022)-Lidový dům
4.12. 15:00 Světlá nad Sázavou-Kytice - divadelní sál
4.12. 09:30 Praha-Kulturní dům Ládví
3.12. 15:00 Liberec-Lidové sady
25.11. 17:00 Karlovy Vary – PŘESUNUTO na 7.12.2022-Lidový dům
24.11. 17:00 Hrádek – Nová Huť-Dům kultury
20.11. 15:00 Havlíčkův Brod-MDKO
20.11. 10:00 Choceň-Panský dům
19.11. 10:00 Chrudim-Divadlo Karla Pippicha
18.11. 17:00 Jesenice-Společenské centrum Jesenice
17.11. 15:00 Most-Kulturní dům Medůza
13.11. 15:00 Vsetín-Dům kultury
13.11. 10:00 Valašské Meziříčí-Kulturní zařízení - Velký sál
12.11. 15:30 Třebíč-Divadlo Pasáž
12.11. 10:00 Břeclav-Kino Koruna
11.11. 17:00 Prostějov-Společenský dům
10.11. 17:00 Cítoliby-Dělnický dům
6.11. 15:30 Litomyšl-Smetanův dům
6.11. 10:00 Kutná Hora-KD Lorec
5.11. 15:00 Roudnice nad Labem-Kino Sokol
5.11. 10:00 Duchcov-Kino Lípa
4.11. 17:00 Čáslav-Hotel Grand
3.11. 17:00 Kolín-Městský společenský dům
30.10. 15:00 Zlín-Kongresové centrum Zlín
30.10. 10:00 Brno-Kino Scala
29.10. 15:00 Šternberk-Kulturní dům
29.10. 10:00 Olomouc-Kino Metropol
28.10. 17:00 Zábřeh na Moravě-Kulturák Zábřeh
23.10. 14:00 Beroun-KD Plzeňka
23.10. 10:00 Praha-MC Dlabačov
22.10. 15:30 Hořovice-Městské kulturní centrum
22.10. 10:00 Brandýs nad Labem-Kino Brandýs nad Labem
21.10. 17:00 Humpolec-Kino Humpolec
20.10. 17:00 Rychnov nad Kněžnou-Společenské centrum
16.10. 15:00 Rakovník-Kulturní centrum Rakovník
16.10. 10:00 Kladno-Kino Hutník
15.10. 15:00 Ostrov-Dům kultury
15.10. 10:00 Velká Hleďsebe-Kulturní dům Marion
14.10. 17:00 Praha-Kulturní dům Ládví
2.10. 15:00 Česká Lípa-Kulturní dům Crystal
2.10. 10:00 Jablonec nad Nisou-Eurocentrum
1.10. 15:00 Litoměřice-Kulturní a konferenční centrum – Velký sál
1.10. 10:00 Ústí nad Labem-Dům kultury, velký sál
30.9. 17:00 Příbram-Divadlo A. Dvořáka - Estrádní sál
29.9. 17:00 Domažlice-MKS, Velký sál
25.9. 15:00 Pardubice-Dům kultury Dukla
25.9. 10:00 Hradec Králové-Kongresové centrum ALDIS
24.9. 10:00 Praha-MC Dlabačov
23.9. 17:00 Plzeň-KD Šeříkovka
22.9. 17:00 Milevsko-Dům kultury
20.9. 17:00 Praha-KD Krakov
18.9. 15:00 Zbýšov-Kino Horník
18.9. 10:00 Brno-Kino Scala
17.9. 15:00 Ostrava-Ostrava
17.9. 10:00 Studénka-Dělnický dům
8.9. 17:00 Pelhřimov-Divadlo Lubomíra Lipského
7.9. 17:00 Dačice-Kulturní dům Beseda
6.9. 17:00 Slaný-Městské centrum Grand
4.9. 16:00 Uherské Hradiště-Uherské Hradiště
4.9. 10:00 Blansko-Kino Blansko
3.9. 16:00 *Rapotín-Dům kultury
3.9. 10:00 Letovice-Kulturní dům
28.8. 11:00 *Kunštát-Konec prázdnin
13.8. 15:00 Festival Kouřimská skála-Kouřim
12.8. 15:00 *Aš-Letní slavnosti města
30.7. 16:30 Kukino show: Turnov-Letní kino Turnov
29.7. 16:30 Kukino show: Ústí nad Labem-Letní kino Ústí nad Labem
28.7. 16:30 Kukino show: Plzeň-Amfiteátr Lochotín
24.7. 16:30 Kukino show: Benešov-Přírodní amfiteátr Benešov
23.7. 16:30 Kukino show: Jihlava-Amfiteátr Jihlava
22.7. 16:30 Kukino show: Loket (Karlovy Vary)-Amfiteátr Loket
21.7. 16:30 Kukino show: České Budějovice-Letní kino Háječek
20.7. 16:30 Kukino show: Příbram-Letní kino Příbram
16.7. 16:30 Kukino show: Mikulov-Amfiteátr pod Turoldem
15.7. 16:30 Kukino show: Náměšť na Hané (Olomoucký kraj)-Amfiteátr Náměšť na Hané
14.7. 16:30 Kukino show: Karviná-Letní kino Karviná
10.7. 16:30 Kukino show: Pezinok-Amfiteáter Pezinok
9.7. 16:30 Kukino show: Nitra-Amfiteáter Nitra
8.7. 16:30 Kukino show: Košice-Amfiteáter Košice
7.7. 16:30 Kukino show: Banská Bystrica-Amfiteátr
23.6. 17:00 Stříbro-Kulturní dům
19.6. 15:00 Žatec-Městské divadlo
19.6. 10:00 Kladno-Kino Hutník
18.6. 17:00 *Stráž pod Ralskem-Kulturní slavnosti
18.6. 12:00 Bezvafest-Střelecký ostrov, Litoměřice
17.6. 17:00 Havlíčkův Brod-MDKO
16.6. 17:00 Liberec-Dům kultury, nám. Soukenné 613/3, Liberec IV-Perštýn
14.6. 17:00 Mladá Boleslav-Škoda Muzeum
13.6. 17:00 Praha-Kulturní dům Ládví
11.6. 11:00 *Libáň-Dětský den
10.6. 17:00 Most-Meduza Most
9.6. 17:00 Neratovice-Společenský dům
7.6. 17:00 Písek-Divadlo Fráni Šrámka
5.6. 10:00 Česká Třebová-Kulturní centrum Česká Třebová
4.6. 16:00 *Pecka- Koupaliště a kemp Pecka
4.6. 10:00 Červený Kostelec-Divadlo Josefa Kajetána Tyla
2.6. 17:00 Jablonec nad Nisou-Eurocentrum
31.5. 17:00 Kutná Hora-KD Lorec
29.5. 15:00 Varnsdorf-Lidové sady
29.5. 10:00 Štětí-Kino Štětí
28.5. 15:00 *Hostinné-Dětský den, Tyršovy sady 379, Hostinné
28.5. 10:00 Jaroměř-Městské divadlo
27.5. 17:00 Kutná Hora-KD Lorec - PŘESUNUTO na 31.5.2022
26.5. 17:00 Praha – PŘESUNUTO na 20.9.2022-KD Krakov
22.5. 15:00 Fulnek-Městské kulturní centrum Fulnek
22.5. 10:00 Přerov-Kino Hvězda
21.5. 16:00 Rýmařov-Středisko volného času Rýmařov
21.5. 10:00 Brno-Kino Scala
20.5. 17:00 Znojmo – POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ AKCE-Nové místo konání: Kulturní Dům ,,Modrý sál'', 671 81 Nový Šaldorf-Sedlešovice
19.5. 17:00 Jindřichův Hradec-KD Střelnice
13.5. 17:00 13.5.2022 Tábor-Hotel Palcát
8.5. 15:00 Mohelnice-Dům kultury
8.5. 10:00 Prostějov-Společenský dům
7.5. 15:00 Ostrava-VŠB - TUO
7.5. 10:00 Opava-Kino Mír
6.5. 17:00 Frýdlant nad Ostravicí-Kulturní dům
1.5. 15:00 Roudnice nad Labem-Kino Sokol
1.5. 10:00 Mělník-Masarykův kulturní dům
30.4. 15:00 Kolín-Městský společenský dům
30.4. 10:00 Praha-Kino Dlabačov
29.4. 17:00 Chrudim-Divadlo Karla Pippicha
24.4. 15:00 Šternberk-Kulturní dům
24.4. 10:00 Nový Jičín-Závodní klub Varroc
23.4. 15:00 *Valtice-Svět pohádek a strašidel ve Valticích
23.4. 10:00 Brno-Kino Scala
22.4. 17:00 Boskovice-Sokolovna
14.4. 17:00 Jihlava-DKO
10.4. 15:00 Plzeň-KD Šeříková
10.4. 09:30 Cheb-KC Svoboda
9.4. 15:00 Karlovy Vary-Lidový dům
9.4. 10:00 Sokolov-Městský dům kultury
8.4. 17:30 Praha-Kulturní dům Ládví
3.4. 15:00 Dvůr Králové nad Labem-Hankův dům
3.4. 10:00 Náchod-Městské divadlo Dr.Josefa Čížka
2.4. 15:00 Sezimovo Ústí-Kino Spektrum
2.4. 10:00 Říčany-KC Labuť
1.4. 17:00 Semily-KC Golf