Všechny naše filmy a videa online a bez reklam na kukino.tv!

Broučkové máme pro vás velkou novinu!

Všechny naše videa, pohádky, písničky i celé filmy nyní najdete v elektronické podobě na nové videoplatformě pro děti kukino.tv

Na Kukinu najdete i obsah, který se nikde jinde sledovat nedá. Všechny naše novinky zde zároveň uvidíte jako první!

Co je Kukino?
Kukino je videoplatforma určena pro dětského diváka. Služba je dostupná z celého světa. Kukino obsahuje bezpečná videa bez reklam, pohádky, písničky, filmy pro děti a má i rodičovskou kontrolu (můžete dětem nastavit maximální čas sledování videí). Najdete zde všechny písničky a filmy Štístka a Poupěnky i Smejka a Tanculienky, které znáte z YouTube, ale i ty, které byly dosud dostupné jenom na DVD. Samozřejmě, na Kukinu jsou i nejnovější videa a filmy, které nenajdete nikde jinde.

Jak to funguje?
Službu můžete začít využívat po zaplacení měsíčního nebo ročního předplatného. Kukino funguje na všech moderních zařízeních typu mobil, tablet, počítač nebo televizor. Pro využívání služby je také nutné mít přístup k internetu a internetový prohlížeč.

Proč si předplatit Kukino?
Služba kukino.tv není zdarma. Na druhou stranu, koupí předplatného získáte přístup k výjimečnému obsahu. Na Kukinu najdete všechny filmy, videa, písničky a pohádky od vašich oblíbenců. Najdete zde i obsah, na který se jinde dívat nedá. Všechny novinky od vašich oblíbenců budou exkluzivně dostupné pouze zde. Díky vaší podpoře ve formě předplatného, nemusíme na Kukino přidávat reklamy. Veškerý obsah je tedy vhodný pro děti a bezpečný. Předplatným v neposlední řadě podporujete přímo tvůrce videoobsahu pro děti a pomáháte nám tak přinášet vám další písničky a videa.

Jak často budou na Kukinu vycházet nové a exkluzivní videa?
Na nová videa s exkluzivním obsahem se můžete těšit každé 1-2 týdny!

Nevíte, jestli je Kukino pro vás to pravé? Vyzkoušejte ho na 7 dní jen za 1 Kč – VYZKOUŠET KUKINO