Naše představení si teď můžete objednat i online!

Online představení pro firmy, města, školy či školky!

Přicházíme se speciální nabídkou online představení Štístka a Poupěnky. Nabízíme vám možnost, objednat si naše představení online a to jen pro vaši společnost – pro vaše zaměstnance a jejich děti, v bezpečí a teple domova.

Koncert bude trvat cca 60 minut a bude realizován formou divadelního představení kombinovaného se zpěvem.

Kde online koncert najdete?

Přístup ke koncertu bude umožněn prostřednictvím naší videoplatformy kukino.tv, kde se uživatel zaregistruje a zadá jedinečný kód námi zaslaného kupónu. Kupóny od nás obdržíte v dostatečném předstihu, abyste je mohli distribuovat svým zaměstnancům.

Kdy bude koncert dostupný k přehrání?

Videokoncert se bude přehrávat v reálném čase (LIVE), na kterém se společně domluvíme. Koncert bude na serveru dostupný dalších 48 hodin, pro možnost pozdějšího, či opakovaného shlédnutí.

Kromě přístupu k online koncertu, získají všichni uživatelé přístup k celému obsahu videoplatformy kukino.tv na 7 dní zdarma. Budou mít tedy přístup ke všem videím, písničkám a filmům Štístka a Poupěnky.

Ušijeme vám koncert na míru

Do představení vám samozřejmě rádi zařadíme písničku na přání, poděkování, blahopřání či přání k svátkům. Rovněž je možné objednat si u nás vánoční (mikulášskou) verzi představení. Na detailech se s vámi rádi domluvíme 🙂

V případě zájmu o představení nás kontaktujte na:stistkopoupenka@gmail.com nebo telefonicky +420777018010