Kukino.tv pro školky zdarma!

Sdílejte všem školkám / školkařům 🙂

V současné situaci bychom rádi podpořili vzdělávání těch nejmenších, proto jsme se rozhodli, že školkám nabídneme přístup ke všem našim videím a filmům na kukino.tv na 2 měsíce zcela zdarma.

Školku stačí zaregistrovat prostřednictvím online formuláře a po ověření vám zašleme na e-mail kupón. Získáte tak legální, online a bezpečný přístup ke všem videím Štístka a Poupěnky a Smejka a Tanculienky.

S našimi písničkami se naučíte čas Tik Ťak,  jak se správně starat o zoubky Kazizub Auvajs a taky procvičíte tělo Hejbni kostrou.

Školku můžete zaregistrovat ZDE.

Podmínky využití akce:

Každá školka může být zaregistrována pouze jednou. Přístup na 2 měsíce zdarma můžete získat i v případě, že vaše školka kukino.tv již využívá. Postup je stejný, zaregistrujte školku přes online formulář a my vám po ověření zašleme kupón. Přístup ke kukino.tv pro školky je v rámci akce omezen na pracovní dny (pondělí-pátek) v čase 7: 00-17: 00. Zapojit se můžete i v případě, že je vaše školka momentálně zavřená. Předplatné začíná běžet až ode dne aktivace kupónu, můžete jej tedy využít i později. Podmínky jsme se snažili nastavit tak, aby se mohlo zapojit co nejvíce školek, každá školka tedy v rámci akce může získat pouze jeden kupón. Akce platí do odvolání.

Co dělat po zaregistrování školky?

Po registraci přes online formulář vyčkejte, dokud ji ověříme. Pokud jste si jisti správností vyplněných údajů a do 5 pracovních dnů neobdržíte e-mail s kuponem, zkuste si zkontrolovat reklamní složku nebo spam, případně nám napište na info@kukino.tv.

Upozorňujeme, že akce není z kapacitních důvodů určená pro jednotlivé domácnosti se školkaři ale samotné školky, v nichž bude sledování probíhat.