Komiks Štístko a Poupěnka: Dobrodružství na letním táboře

Ahoj Broučkové! Zažijte dobrodružství na letním táboře – je tady první komiks Štístko a Poupěnka! Společně budeme překonávat strach, únavu i náročné tábornické úkoly, abychom se taky stali chrabrými brouky. Postavíme se nepřátelskému táboru švaboušů a pokusíme se získat zpět ztracený táborový poklad. Snad se to podaří. Držte nám broučí palce!

Komiks Štístko a Poupěnka

 

Popis produktu:

Celobarevně ilustrovaný sešitový komiks pro děti ve formátu A4. Komiks na svých 44 stránkách vypráví dobrodružní příběh Štístka a Poupěnky, coby vedoucích broučího tábora. Příběh doprovázen moderními ilustracemi děti nejenom rozesměje a pobaví, ale taky učí rozlišovat dobro od zla a vyzdvihuje důležité charakterové vlastnosti hlavních postav. Pusťte se s námi do čtení!  

  • Počet stran: 44
  • Rozměr: A4
  • Vazba: sešitová
  • ISBN 978-80-270-9710-4

Komiks je pro děti v současnosti velmi atraktivním formátem. Působí moderně, vizuálně zajímavě a tak dokáže i v dnešní době konkurovat třeba televizi nebo počítačům. Díky typické papírové vazbě jsou komiksy lehounké a děti je sebou rádi nosí do školek i škol, kde si je s kamarády ukazují nebo vyměňují. Ke komiksům se děti také často vracejí a čtou je opakovaně, což z nich dělá skvělou volbu pro ty, kteří s čtením bojují. Věříme, že náš první komiks bude pro broučky zábavným čtením, ale taky je podpoří v rozvoji řady důležitých čtenářských dovedností, včetně čtení s porozuměním a posilování slovní zásoby.

Vydáno v Praze v roce 2021. ©Mottygo s.r.o. Vytvořilo studio artBLOCK. Projekt byl spolufinancován Evropskou unií.

250  220 

Fotogalerie

Komiks Štístko a Poupěnka

Najdete v našem e-shopu